Niedziela 17-02-2019, imieniny Aleksego, Zbigniewa
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Terapia przez sztukę

Elbląg, Terapia przez sztukę
fot. nadesłana

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” i Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli organizują cykl warsztatów „Arteterapia w edukacji wczesnoszkolnej”. Pierwsze spotkanie odbędzie się 10 grudnia w godzinach od 16 do 19.

Warsztaty przeznaczone są dla nauczycieli szkół podstawowych, placówek integracyjnych, wychowawców świetlic i organizatorów zajęć pozalekcyjnych. Ich celem jest rozwijanie umiejętności stosowania technik plastycznych, które można stosować w pracy z dziećmi ucząc je konstruowania, kształtowania, łączenia materiałów w całość.
     Pierwsze spotkanie poprowadzą: Marlena Szwemińska – konsultant ds. pedagogiki specjalnej i integracji W-MODN w Elblągu, Alicja Guła- konsultant ds. wychowania przedszkolnego W-MODN w Elblągu, Ewa Bednarska-Siwilewicz, plastyk, pedagog CSE Światowid.
     - Podczas warsztatów będzie można poznać wiele ćwiczeń opartych o doznania dotykowe i wizualne – mówi Ewa Bednarska-Siwilewicz. - To właśnie one rozwijają procesy skojarzeniowe i pojawia się naturalna potrzeba bezpośredniego kontaktu z materiałem i fakturą.
     W planie warsztatów znajdą się techniki graficzne, papieroplastyki techniki malowania na deskach i podłożach ceramicznych, nakładanie faktur malarskich i malowania na różnych podłożach, tworzenia w masach rzeźbiarskich i ceramicznych, pierwsze warsztaty chcemy rozpocząć od technik graficznych takich jak; kakografia, gipsoryt, monotypia oraz malarskich-impast, frotage, collage, asamblaż.
     Osoby zainteresowane szkoleniami mogą kontaktować się w Ewą Bednarską – Siwilewicz, instruktorem plastyki w CSE „Światowid”, pod nr tel. 55 611 20 64 lub mailowo: ewa.bednarska@swiatowid.elblag.
     lub
     Marleną Szlemińską, konsultantem ds. pedagogiki specjalnej i integracji Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu, pod nr tel. tel. 55 643 52 52 w. 38 lub mailowo: m.szweminska@wmodn.elblag.pl
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Serwis i Części VW - HADM Gramatowski
Autoryzowany Serwis Citroen Hadm Gramatowski
Ubezpieczenia OC i AC
Wyprzedaż rocznika 2017 w salonie Skody HADM