Poniedziałek 22-10-2018, imieniny Filipa, Salomei
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

To były czasy...

Mieszkająca we Francji pani Alicja Merianne-Kraemer (z domu Dobrzyńska) poszukuje za naszym pośrednictwem kontaktu z byłymi i obecnymi członkami zespołu “Ziemia Elbląska”.

“25 lat temu (jak ten czas leci!) kiedy powstawała grupa,byłam jedną z pierwszych chórzystek w wieku 15 lat – napisała mieszkająca we Francji pani Alicja Merianne-Kraemer. - W grupie praktycznie przeżyłam młodość, bo do 25 roku życia byłam z nią cały czas. Los rzucił mnie do Francji, ale nigdy nie zapomniałam, jak bardzo "Ziemia Elbląska" wpłynęła na moje życie. Będąc w tej grupie nauczyłam się żyć 'społecznie', łatwo przychodzi mi kontakt z ludźmi i kiedy brakuje mi tego kontaktu, za wszelka cenę pragnę go odzyskać. Kilka lat temu (w listopadzie 1998 roku) udało mi się przyjechać na 20-lecie zespołu. Przeżylam kilka wspaniałych, niezapomnianych dni. Byłam dumna, że mogłam uczestniczyć w Galowym Koncercie zorganizowanym z tej okazji. Niestety, od tamtej pory mój kontakt z obecnymi i dawnymi członkami zespołu urwał się. Co prawda kilkoro z nich mogło mieć mój adres i numer telefonu, ale od tamtego czasu zmieniłam miejsce zamieszkania (i nawet stan cywilny), wiec gdyby nawet ktoś chciał mnie odnaleźć, to miałby trudności. Moje dane z 'czasów elbląskich' to: Alicja Dobrzyńska, pseudo 'Luśka'. Mieszkałam na ulicy Kopernika, chodziłam do Liceum Zawodowego przy Liceum Ekonomicznym na ul. Bema. Cóż więcej mogę powiedzieć na mój temat? Mam nadzieję, że dawni członkowie grupy pamiętają mnie jako wesołą i otwartą dziewczynę.
     Mieszkająca za granicą była elblążanka poszukuje drogą internetu kontaktu z członkami zespołu Ziemia Elbląska. Jeżeli ktoś z byłych lub z obecnych członków tej grupy zechciałby poinformować mnie, co nowego się dzieje, jakie postępy robi grupa, byłabym bardzo wdzięczna”.
     Do pani Alicji piszemy na adres e-mail: Alicjamerienne@aol.com

przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy z Grawerem
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Pieczątki Trodat
Pieczątki Firmowe