Środa 26-09-2018, imieniny Kosmy, Damiana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Twój głos liczy się nie tylko w dniu wyborów

Elbląg, Twój głos liczy się nie tylko w dniu wyborów

W poniedziałek 26 listopada w Sali Staromiejskiej przy ul. Św. Ducha 9 prezydent Elbląga Henryk Słonina rozliczy się z realizacji zadań zadeklarowanych na rok 2007 w efekcie kampanii „Masz głos - masz wybór”. Druga część spotkania będzie poświęcona problemom edukacji w Elblągu. Organizacje monitorujące wykonanie zadań zapraszają mieszkańców do udziału w dyskusji.

Przypomnijmy: Zadaniem koalicji elbląskich organizacji, które przystąpiły do ogólnopolskiej kampanii „Masz głos - masz wybór” w bieżącym roku, było skłonienie prezydenta Elbląga Henryka Słoniny do złożenia deklaracji w sprawie zadań, które zrealizuje do końca tego roku i do końca kadencji oraz monitoring tych obietnic. Prezydent złożył deklarację 16 maja br. na publicznej debacie z udziałem mieszkańców Elbląga.
     Organizacje monitorujące wykonanie zadeklarowanych zadań zaplanowanych na 2007 rok, sporządziły raport ze stanu ich realizacji. Dokonały wizji lokalnych i zasięgnęły informacji w Urzędzie Miejskim oraz u podmiotów bezpośrednio wykonujących zadania.
     Teraz - na debacie publicznej 26 listopada - deklaracje zostaną skonfrontowane z wynikami monitoringu przeprowadzonego przez organizacje. Początek o godz. 14, wstęp wolny dla wszystkich mieszkańców.
     
     Koalicja organizacji pozarządowych uczestniczących w ogólnopolskiej kampanii społecznej „Masz głos - masz wybór”, na rzecz aktywizacji lokalnego społeczeństwa:
     Stowarzyszenie Integracyjne „Razem” - ul. Gwiezdna 26/27, tel. 055 642 50 35
     Stowarzyszenie „Rozwój i praca przyszłością samorządu” - ul. 1 Maja 2, tel. 055 641 58 85 do 87
     Liga Kobiet Polskich Oddział Terenowy w Elblągu - ul. Grunwaldzka 31, tel. 055 235 49 23
     Redakcja „Razem z Tobą” - ul. Związku Jaszczurczego 15, tel./fax 055 232 69 35.

Elżbieta Szczesiul-Cieślak - „Razem z Tobą”
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • Ta o 14 to na pewno wszyscy zdąża
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2007-11-20)
 • Wrócę do pomysłu z ostatnich wyborów samorządowych, może jest już najwyższy czas by z udziałem prezydenta, komendantów : policji, straży pożarnej, miejskiej przedstawicieli prokuratury i sądu przyjąć na stałe raz na trzy miesiące formułę spotkać z opinią publiczną i mediami elbląskim - poświęconą tematowi bezpieczeństwo ( szeroko rozumiane ) w mieście Elbląga. Niech mieszkańcy mają wpływ na podjemowane decyzje w tym zakresie oraz wydają ocenę pracy, a nie statystyka. Uważaj co piszesz, twoje IP jest znane
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  jaager(2007-11-21)
 • Takie spotkanie powinno być zorganizowane w godzinach wolnych dla większości wyborców np. 18.00.Chyba chodzi o to, aby byli tylko wybrani. Nikt za bardzo się nie wychyli. Dyskusja moim zdaniem jest wątpliwa. Metoda stara i sprawdzona.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  eljotnes(2007-11-21)
 • Otwartość zaproszenia na godzinę 14 jest nad wyraz wymowna.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  AborygenMiejscowy(2007-11-21)
 • Jak ktoś chce to zdąży. Najlepiej jak zawsze marudzić. No ale jaki byłby beznadziejny internet bez naszych wiecznych malkontentów.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Janos(2007-11-21)
 • Optymisto niewątpliwie sympatyczny - jak niezaprzeczalne fakty mają się do malkontenctwa i oceny sytuacji przyjazności i niewątpliwych efektów? Gusta i oceny są oczywiście subiektywnym odbiorem poszkodowanych ale pewne standardy postępowania i oceny działalności - są jasne i klarowne w normalnym świecie a nie w urojonym.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  AborygenMiejscowy(2007-11-21)
 • Dziękuję za tego sympatycznego optymistę choć wydaje mi się, że bliżej mi do pesymisty niż do optymisty. Mnie również wiele rzeczy w mieście się nie podoba. No i rzeczywiście godzina spotkania mogłaby być póżniejsza.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Janos(2007-11-21)
 • To co pisze jaager ma sens. Ale to już było, nie wiem dlaczego zaprzestano organizować takie spotkania.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  szeba(2007-11-21)
 • to pora dla staruchow ktorym jest zawsze dobrze i ktorym nic do szczescia nie jest potrzebne
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2007-11-24)
 • odezwał się ten co chce młodo umrzeć; )
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  chachachaaaa(2007-11-24)
 • moj głos liczy się TYLKO w dniu wyborów. potem nic nie moge kandydatom zrobic, niczego wyegzekwować
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  autochtonn(2007-11-26)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Ochotka żywa
Artemia
karma p. falista
Krewetkarium