UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Uczestnicy projektu „Akcja Aktywizacja - YEI” zdobywają doświadczenie

Uczestnicy projektu „Akcja Aktywizacja - YEI” zdobywają doświadczenie

Uczestnicy projektu „Akcja Aktywizacja – YEI” realizowanego przez Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Pasłęku będącego w strukturach Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu, realizują trzymiesięczne staże zawodowe u lokalnych pracodawców. Staże to ostatni etap zamykający projekt, w którym młodzi ludzie mogą swoje umiejętności nabyte podczas kursów zawodowych sprawdzić u pracodawców. Dla wielu z nich to pierwsze kroki na rynku pracy, a także zetknięcie się ze środowiskiem zawodowym.

Uczestnicy projektu odbywają staże w zakładach pracy na terenie Elbląga i Ostródy w branży m.in.: handlowej, magazynowej, spawalniczej, gastronomicznej, usługowej. Beneficjenci mają zapewnione stypendium szkoleniowe, stypendium stażowe, a także dofinansowanie do kosztów dojazdu na miejsce szkolenia, stażu. Głównym celem projektu „Akcja Aktywizacja – YEI” jest podniesienie szans na zatrudnienie młodych osób w wieku 18 – 24 lata, którzy ze względu na brak lub zbyt niskie kwalifikacje zawodowe mają trudności w uzyskaniu zatrudnienia. Wcześniej uczestnicy skorzystali ze wsparcia doradcy zawodowego, który indywidualnie pomógł młodym ludziom w wyborze kierunku kształcenia w postaci kursów zgodnie z predyspozycjami zawodowymi i zapotrzebowaniem lokalnych pracodawców. Beneficjenci skorzystali także z pośrednictwa pracy, wsparcia psychologicznego, a także odbyli kurs prawa jazdy kat. B. W trakcie projektu przeszli także metamorfozę, tj. usługę fryzjersko – kosmetyczną oraz indywidualny dobór strojów pod okiem wizażystów przez co każdy z młodych ludzi podniósł swoją samoocenę. Poprzez udział w projekcie młodzież zwiększa swoje szanse na zatrudnienie i odnajduje się na rynku pracy.
      
                                                       ------ artykuł sponsorowany -------
      

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl