Czwartek 17-01-2019, imieniny Antoniego, Jana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

W dziesięć dni dookoła świata

 
Elbląg, W dziesięć dni dookoła świata fot. nadesłana
Rek

W Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 2 im. Janusza Korczaka w Elblągu mimo zakończonego roku szkolnego nadal rozbrzmiewa dziecięcy śmiech. To dzieci z półkolonii integracyjnej.

Przez dziesięć dni dzieci będą się bawić i odpoczywać. Program półkolonii letnich obfituje w różne ciekawe wydarzenia, tu nikt nie może się nudzić! Półkolonię rozpoczęło „Spotkanie na szczycie” – zabawa integracyjna, „Afrykańska przygoda” miała miejsce w Ogrodzie Zoologicznym w Gdańsku Oliwie, „Magią holenderskich kanałów” zachwycaliśmy się w Nowej Holandii, „Olimpiada” i „Eurowizja” odkrywały sportowe i artystyczne talenty małych uczestników. Byliśmy w Aniołowie, Krynicy Morskiej, czeka nas wycieczka do Kadyn. Korzystamy również z atrakcyjnych wydarzeń w mieście np. uczestniczyliśmy w koncercie „Muzyka dla ucha malucha”, byliśmy na lodach, pójdziemy do kina. A po południu, oprócz licznych zajęć rekreacyjno – sportowych na pięknych, zielonych terenach Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 2 w Elblągu, dzieci uczestniczą w zajęciach socjoterapeutycznych. Ta podróż „W dziesięć dni dookoła świata” była wspaniałą okazją do stworzenia dzieciom warunków do ciekawego, aktywnego, bezpiecznego i zdrowego spędzania wolnego czasu, propagowania zdrowego stylu życia i rozmaitych form aktywnego wypoczynku, promowania działań na rzecz akceptacji i wspierania różnorodności narodowej, kulturowej i wyznaniowej, kształtowania odpowiednich nawyków i postaw społecznych w tym tolerancji i szacunku dla innych osób.
     Te dziesięć dni to także czas na rozwijanie i zaprezentowanie innym swoich pasji, zainteresowań i talentów oraz integracja dzieci i młodzieży z różnych szkół z terenu Elbląga.
     A wszystko w atmosferze bezpieczeństwa i dobrej zabawy. Aż szkoda, że to tylko dziesięć dni…
Marzena Żachowska, Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Serwis i oryginalne części Volkswagen
Autoryzowany Serwis Skoda Hadm Gramatowski.
Serwis i oryginalne części Seat
Serwis i oryginalne części Audi