Wtorek 26-03-2019, imieniny Emanuela, Teodora
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

W magicznym świecie rzęsorka rzeczka

Taką intrygującą nazwę nosi konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży, organizowany przez Nadleśnictwo Elbląg, CSE „Światowid” oraz Ośrodek Szkolno – Wychowawczy Nr 2 w Elblągu. W założeniu organizatorów konkurs ma poszerzyć wiedzę uczestników na temat Wysoczyzny Elbląskiej.

Projekt przygotowany przez SOS-W nr 2, został laureatem ogólnopolskiego Konkursu Grantowego „Moje Silne Drzewo” edycja 2009/2010. Organizatorem Konkursu jest Fundacja Nasza Ziemia. Grant ufundowała Firma Żywiec Zdrój S.A.
     Głównym celem konkursu jest zwiększenie wiedzy jego uczestników na temat bioróżnorodności lasów Wysoczyzny Elbląskiej oraz ich funkcji i znaczenia dla życia roślin, zwierząt i ludzi. Ponadto organizatorzy liczą na to, iż konkurs zachęci do podejmowania samodzielnych działań prowadzących do poprawy stanu czystości lasów, będzie uwrażliwiał na piękno leśnych krajobrazów, a także propagował wśród dzieci różne techniki plastyczne i inspirował do aktywności twórczej.
     Konkurs adresowany jest do wychowanków grup przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych, oraz wychowanków ośrodków szkolno - wychowawczych w Elblągu. Wezmą w nim udział prace plastyczne wykonane dowolną techniką plastyczną, nie będą jednak przyjmowane prace przestrzenne. Prace (opatrzone metryczką zawierające wymagane dane personalne) powinny być dostarczone do 29 września pod adres Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 2, ul. Polna 8a, 82 - 300 Elbląg.
     Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o wynikach konkursu do 4 października. Wręczenie nagród odbędzie się w CSE „Światowid”, a następnie nagrodzone prace zostaną wyeksponowane w na wystawie w  „Światowidzie".
     Szczegółowy regulamin można znaleźć na stronie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego.
Marzena Żachowska, SOS-W nr 2
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Konto poczty elektronicznej
Czytnik kart kryptograficznych Mini
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata (bez czytnika)