Sobota 20-10-2018, imieniny Jana, Ireny
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Sadowa o poranku Sadowa o poranku

W symbiozie z przyrodą

Elbląg, W symbiozie z przyrodą (fot. nadesłane)

Certyfikat Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty „Szkoła Przyjazna Środowisku” to kolejne wyróżnienie jakie otrzymał w tym roku elbląski Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2. Certyfikat wyróżnia za integrowanie społeczności szkolnej wokół działań na rzecz poszanowania zasobów środowiska.

Uroczystość podczas której Ośrodek został nagrodzony, odbyła się w środę (3 listopada) w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku. Ośrodek Szkolno – Wychowawczy Nr 2 w Elblągu certyfikat otrzymał z rąk kurator - Małgorzaty Bogdanowicz – Bartnikowskiej.
     Certyfikat "Szkoła Przyjazna Środowisku" przyznawany jest przez Warmińsko - Mazurskiego Kuratora Oświaty w Olsztynie na wniosek Kapituły reprezentującej: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie, Elbląskie Centrum Edukacji Ekologicznej, Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku, Olsztyńskie Centrum Edukacji Ekologicznej oraz Ligę Ochrony Przyrody.
     Celem przedsięwzięcia jest wyróżnienie szkół i placówek oświatowych integrujących społeczność szkolną wokół działań na rzecz poszanowania zasobów środowiska.
     Ośrodek Szkolno – Wychowawczy Nr 2 spełnił wszystkie wymagania stawiane placówkom ubiegającym się o ten Certyfikat, między innymi: realizuje programy i projekty (powiatowe, wojewódzkie, ogólnopolskie) związane z zagadnieniami ekologicznymi, organizuje konkursy szkolne, powiatowe lub wojewódzkie związane z ochroną przyrody i środowiska, uczestniczy w konkursach powiatowych, wojewódzkich lub ogólnopolskich związanych z ochroną przyrody i środowiska, organizuje wycieczki edukacyjno – ekologiczne, systematycznie współpracuje z osobami i instytucjami wspierającymi oraz akceptującymi podejmowane zadania w środowisku, informuje społeczność o realizowanych zadaniach (informacje w prasie, na stronach internetowych itp.).
     Zachęcamy do zapoznania się z naszymi działaniami: www.osw2elblag.szkolnastrona.pl.

Marzena Żachowska, wychowawczyni z SOSW Nr 2 w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne EVA MINGE
Okulary korekcyjne JUST CAVALLI
optyk Elbląg, okulista Elbląg, badanie wzroku
Okulary korekcyjne Oscar Ventura