Piątek 14-12-2018, imieniny Jana, Alfreda
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

W trosce o petenta

Na parterze Urzędu Miejskiego działa kompleksowe Biuro Obsługi Interesanta. Można tu zasięgnąć informacji m.in. na temat podatków i opłat lokalnych czy warunków prowadzenia działalności gospodarczej. Pracownicy biura wydają również zaświadczenia, zezwolenia, a także przyjmują wnioski.

Głównym celem powołania Biura Obsługi Interesanta jest poprawa jakości i komfortu obsługi elblążan w Urzędzie Miejskim. Teraz sprawy urzędowe załatwia się szybciej, bez konieczności pukania do wielu drzwi.
     - Pracownicy Biura Obsługi Interesanta zajmują się kompleksową obsługą mieszkańców, udzielaniem informacji o zakresie działania wydziałów Urzędu, o rodzaju, miejscu i trybie załatwiania poszczególnych spraw, sposobie ich załatwiania oraz stanu zaawansowania prowadzonej sprawy - informuje Agnieszka Staszewska, rzeczniczka prezydenta Elbląga. - Na poszczególnych stanowiskach wydawane są, zgodnie z kompetencjami reprezentowanego wydziału, karty informacyjne, druki i formularze oraz udzielana jest pomoc przy ich wypełnianiu.
     - W biurze przyjmowane są również kierowane do wydziałów pisma, wnioski gdzie sprawdzana jest ich kompletność, a następnie są one rejestrowane w systemie komputerowym - dodaje rzeczniczka. - Ponadto na stanowiskach wydawane są dokumenty - decyzje, zaświadczenia, opinie - których odbiór uzgodniono wcześniej z interesantem.
     Biuro Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego czynne jest w środy w godz. od 7.30 do 16.30, zaś w pozostałe dni robocze - od godz. 7.30 do15.30.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • Jedna uwaga narzucająca się. Pod numerami stanowisk powinna być nazwa wydziału, którego dotyczy stanowisko obsługi Klienta. Trudno jest "obchodzić" każde i czytać czego dotyczy i co można załatwić na stanowisku. Wtedy pewnie będzie się czuł Klient i od razu skieruje sie do odpowiedniego stanowiska obsługi.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2004-09-24)
 • i utrzymujemy bezsens życia ekonomicznego elblaga
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  obserwator(2004-09-27)
 • Obserwator, nie napisałeś o statku - widmie! rozchorowałeś się, czy co?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2004-09-27)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy z Grawerem
Pieczątki Firmowe
Żarówki LED
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy