UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Wakacje z PTTK Elbląg!

 
Elbląg, Wakacje z PTTK Elbląg!
fot. Danuta Żynda
Reklama

PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej zaprasza dzieci w wieku 8-14 lat do udziału w „Wakacjach z PTTK Elbląg”, które odbędą się w tym roku w dwóch turach od 13 do 17 lipca oraz od 20 do 24 lipca. Na najmłodszych czeka wiele atrakcji m.in. wycieczki z przewodnikami po Żuławach Elbląskich i Mierzei Wiślanej, zajęcia sportowo-rekreacyjne oraz warsztaty artystyczne. Serdecznie zapraszamy!

Ramowy program „Wakacje z PTTK Elbląg”
       13/20.07.2015 (poniedziałek) - Poznajemy miasto Elbląg – wycieczka z przewodnikiem po Starym Mieście w Elblągu, zajęcia terenowe, zajęcia artystyczne w Regionalnej Pracowni Krajoznawczej PTTK
       14/21.07.2015 (wtorek) – Nieznane Żuławy Elbląskie – wycieczka z przewodnikiem po Żuławach Elbląskich, zajęcia artystyczne w Regionalnej Pracowni Krajoznawczej PTTK
       15/22.07.2015 (środa) – Dzień na kajakach – zajęcia sportowo-rekreacyjne na przystani kajakowej, zajęcia z zakresu bezpieczeństwa na wodzie, rekreacyjne pływanie po rzece Elbląg
       16/23.2015 (czwartek) – Nieznana Mierzeja Wiślana – wycieczka z przewodnikiem po Mierzei Wiślanej, zajęcia z edukacji ekologicznej i ochrony przyrody.
       17/24.2015 (piątek) - Poszukiwania bażanta w Bażantarni – wycieczka po szlakach Parku Leśnego „Bażantarnia”, zajęcia terenowe, zajęcia z edukacji ekologicznej i ochrony przyrody, ognisko z kiełbaskami, zakończenie i podsumowanie „Wakacji z PTTK Elbląg”.
       Zajęcia będą odbywały się w godzinach od 9.00 do 14.00. Koszt udziału dziecka to 25 zł za cały tydzień. Zapisy wraz z wpłatą w Biurze Zarządu PTTK Elbląg (ul. Krótka 5) do 10 lipca do godz. 14.00, więcej informacji pod nr. tel. (55) 641-12-96.
      
Kamil Zimnicki, PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama