UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wakacyjna pobudka dla młodzieżowych pomysłów

Elbląg, Wakacyjna pobudka dla młodzieżowych pomysłów

Stowarzyszenie Kulturalne „Viva Art” i CSE „Światowid” w Elblągu zapraszają młodzież z Elbląga i okolic do realizacji swoich pomysłów i rozwijania pasji. To już ostatnia szansa, by wstąpić w szeregi Klubu Aktywnej Młodzieży i wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu dotyczącym realizacji młodzieżowych inicjatyw. Zapisy tylko do piątku 20 lipca.

 Klub Aktywnej Młodzieży ZAELBLĄGOWANI powstał przy współpracy stowarzyszenia „Viva Art” oraz Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, po to, by skupić młodzież, która ma ciekawe pomysły na różnorodne inicjatywy oraz chce rozwijać swoje zainteresowania i ciekawie spędzać czas. Jak mówi Urszula Olejniczak, koordynatorka Klubu, wakacje to dla młodzieży dobry czas na to, by zainwestować w siebie, zdobyć nowe umiejętności, a przy okazji efektywnie spędzić czas wolny od nauki szkolnej. - Klub dopiero co zaczął działać i cały czas czekamy na osoby, mające różne pasje, chcące podzielić się nimi z innymi, ale też takie, które chcą nauczyć się czegoś nowego, albo włączyć się w realizację różnorodnych przedsięwzięć. A jakie to będą przedsięwzięcia, zależy tylko od pomysłów młodzieży – podkreśla pomysłodawczyni przedsięwzięcia.
     Pierwszym krokiem, mającym pomóc młodzieży obudzić w sobie kreatywność i rozwinąć umiejętności organizatorskie, będzie kilkugodzinne szkolenie o tym, jak realizować młodzieżowe inicjatywy, które odbędzie się w niedzielę, 22 lipca o godz. 11.30 w CSE „Światowid”. Poprowadzi je Kamila Guzewicz – animator środowiskowy i inicjator działań lokalnych ze stowarzyszenia Adelfi z Ełku. W ramach działań otwierających, aktywizujących młodzież już wkrótce odbędzie się także spotkanie z grupą młodzieży z Olsztyna „Olsztyn 2.0 - dumni z Olsztyna!”, realizującej w swoim mieście ciekawe projekty i kampanie społeczne. Jak zapowiada koordynatorka Klubu, w wakacje i w kolejnych miesiącach uczestnicy Klubu będą mogli skorzystać z wielu darmowych, wybranych przez siebie szkoleń, m. in. wokalnym, autoprezentacji, grafiki komputerowej czy zdrowego odżywiania.
     Młodzież w wieku 14-19 lat, która chce wziąć udział w szkoleniu i włączyć się w działalność Klubu, zapraszamy do kontaktu z jego koordynatorem najpóźniej do piątku 20 lipca. Zapisy przyjmowane są:
     - e-mailem: urszula.olejniczak@swiatowid.elblag.pl
     - telefonicznie: 55 611 20 77
     - osobiście: CSE „Światowid” przy Placu Kazimierza Jagiellończyka 1, pokój nr 31, w godzinach 8 - 16. 
     
     Szkolenie odbędzie się w ramach projektu „Klub Aktywnej Młodzieży” realizowanego przez Stowarzyszenie Kulturalne "Viva Art" i CSE "Światowid" w Elblągu i dofinansowanego ze środków Samorządu Województwa Warmińsko – Mazurskiego.
CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Prezent dla Nauczyciela
Upominki dla Uczniów
Pieczątki Firmowe
Pieczątki Trodat