UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Weź udział w warsztatach fotografcznych i nakręć filmik

Elbląg, Weź udział w warsztatach fotografcznych i nakręć filmik

Stowarzyszenie Kulturalne Co Jest? kontynuuje ubiegłoroczną inicjatywę kierowaną do mieszkańców Elbląga, mającą na celu wspólną integrację i zabawę wokół tematu "Jestem EL!". W nadchodzący weekend można będzie wziąć udział w bezpłatnych Warsztatach Fotograficznych oraz Grze Miejskiej z aparatem, a także nakręcić filmik i w grudniu pokazać go na Festiwalu Filmowym "Poniżej Poziomu". Do wygrania są cenne nagrody finansowe.

Ubiegłoroczne hasło brzmiało "Elbląg - Lubię to!". Hasłem przewodnim imprezy na ten rok jest "Jestem EL!". Ma ono prowokować do pokazania siebie w tkance miejskiej Elbląga - kim tu jestem?, dlaczego tutaj?, Co mnie tu przyciąga, a co jest dla mnie zmorą tego miejsca? Takie pytania będą pomocne przygotowując film na konkurs Festiwalu Filmów "Poniżej
     Poziomu" (FFPP), który odbędzie się 16 grudnia. Film może być zrealizowany dowolną techniką - kamerą, komórką, jako fabuła, animacja itp. Jego długość powinna być w przedziale 1-3 minut. Zgłoszenia filmów do konkursu festiwalowego przyjmowane są przez SK Co Jest? do 8 grudnia.
     
     Jury festiwalowe wyłoni zwycięzców, którym przyznane zostaną nagrody finansowe:
     Nagroda Główna - 750 zł
     II Nagroda - 500 zł
     III Nagroda - 250 zł
     Tak jak w roku ubiegłym pojawi się też pewnie Nagroda Publiczności. Składać zgłoszenia i uzyskiwać szczegóły dotyczące imprezy można kontaktując się na adres skcojest@gmail.com
     
     Zanim jednak rozpoczną się emocje związane z FFPP, stowarzyszenie przygotowało dwie imprezy poprzedzające. Już w sobotę, 24 listopada w godz. 9 - 16 w klubie Mjazzga
     odbędą się bezpłatne Warsztaty Fotograficzne przeprowadzone przez członków stowarzyszenia - uznanych i nagradzanych fotografów i operatorów.
     Następnego dnia w niedzielę, 25 listopada przeprowadzona będzie Gra Miejska, w której udział mogą wziąć wszyscy właściciele jakiegokolwiek urządzenia do robienia zdjęć. Grze również przyświeca hasło "Jestem EL!", potrwa od godz. 9 do maksymalnie 16:30, a zwycięzca wyłoniony w drodze obrad jury konkursowego otrzyma nagrodę finansową w
     wysokości 500 zł. Uczestnik i potencjalny zwycięzca obu konkursów - Gry Miejskiej i FFPP, może więc w sumie zainkasować aż 1250 zł!
     Ogłoszenie wyników odbędzie się podczas Festiwalu Filmów czyli 16 grudnia.
     Zgłoszenia do Warsztatów Fotograficznych z imieniem i nazwiskiem oraz nr telefonu kontaktowego również przyjmowane są na adres skcojest@gmail.com.
     Zapisy i start Gry Miejskiej będzie miał miejsce w klubie Mjazzga (Kowalska 1-2C) od godz. 9.
     Zapraszamy wszystkich mieszkańców i miłośników naszego miasta, którzy w fajnej i aktywnej formie chcą się z nami pobawić robiąc zdjęcia i kręcąc filmy.
     
     
Stowarzyszenie Kulturalne Co Jest?
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
 • A są w Elblągu jacyś kreatywni ludzie?????
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 2
  Stefano1932(2018-11-21)
 • 1.kim tu jestem? Zwykłym Szarym człowiekiem bez perspektyw 2.Dlaczego tutaj? Bo tu się urodziłem i mam rodzinę 3.Co mnie tu przyciąga? Raczej odpycha 4.Co jest dla mnie zmorą tego miejsca? Elbląg
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 3
  Kamil89(2018-11-21)
 • Kamil89 - i o to chodzi. Jak masz już odpowiedzi na pytania zgłoś się, zrób zdjęcia, nakręć filmik. Zajmie to niewiele czasu, z pewnością będzie to jakaś forma zabawy. Przy okazji - masz szansę być "Zwykłym Szarym człowiekiem" z 1250 zł dodatkowo w portfelu, jeśli Twoje prace wygrają Grę Miejską i FFPP. Poważnie zachęcamy. Stefano1932 - są, Kreatywni ludzie m. in. organizują takie wydarzenia właśnie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  3 0
  SKCoJest?(2018-11-22)
 • Drodzy internauci, kochani moi. Zaprawdę powiadam wam że w Elblągu nie ma kreatywnych ludzi, ponieważ oni już dawno stąd wyjechali. I to samo zrobią inni rozsądni młodzi ludzie. ELBLĄG-MIASTO STARYCH LUDZI WITA
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 1
  Wilk_syty(2018-11-28)
 • @SKCoJest? - W jakiej postaci wysyłać film do konkursu?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  0 0
  Kamil1983(2018-11-30)
Reklama