UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Weź udział w Wiosennym Biegu na Sześć Łap

 
Elbląg, Weź udział w Wiosennym Biegu na Sześć Łap
fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl

W sobotę (28 kwietnia) o godz. 11:30 odbędzie się Bieg na Sześć Łap. Start spod elbląskiego schroniska dla zwierząt. W biegu mogą wziąć udział osoby dorosłe, dzieci oraz młodzież, które są zdrowe i o dobrej kondycji fizycznej.

Pieski na bieg wydawane są tylko osobom pełnoletnim lub młodzieży powyżej 14. roku życia będącej wolontariuszami w OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu.
       Psy będą wydawane tylko osobom, które dokonały wcześniejszego zgłoszenia. Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową, do piątku poprzedzającego dzień biegu do godz. 20. Wszystkie osoby, które wyślą do nas zgłoszenie po godz. 20, nie będą wpisywane na listę, a tym samym nie otrzymają psa na bieg.
       Zgłoszenie do biegu można wysłać na dwa sposoby (wiadomość prywatna na naszym fp, mailowo na adres schroniska: elblag.schronisko@otoz.pl). W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, rok urodzenia, telefon kontaktowy. Wpisowe, symboliczna kwota 5 zł, za każdego uczestnika zgłoszonego do biegu, płatne na konto schroniska: 41 1160 2202 0000 0001 2949 7297 bądź płatne w dniu biegu w schronisku. Potwierdzenie przelewu wysyłamy wraz ze zgłoszeniem (patrz punkt 7). Chyba że płacimy wpisowe w schronisku.
       Rejestracja uczestników w godz. 10:45 -11, tj. odhaczenie obecności na liście oraz podpisanie oświadczenia zdrowotnego i oświadczenia o braniu pełnej odpowiedzialności za psa, którego otrzymasz na bieg, w godz. 11-11.20 - wydawanie piesków z boksów. Wymarsz na spacer o godz. 11.30. Na bieg nie zabieramy żadnych ostrych, szklanych przedmiotów! Karmienie psiaków tylko suchą karmą! (prosimy nie zabierać karmy w puszkach). Regulamin może być w każdej chwili zmieniony, jako organizatorzy zastrzegamy sobie do tego pełne prawo.
      
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama