Sobota 20-10-2018, imieniny Jana, Ireny
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Więcej środków dla niepełnosprawnych

Powiększenie o 182 713 zł środków na zadania z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej w powiecie elbląskim spowodowało zmiany w dotychczasowych zamierzeniach. Stosowną uchwałę w tej sprawie przyjęła Rada Powiatu.

Powiększono o 82 713 zł kwotę przeznaczoną na rehabilitację zawodową i społeczną osób niepełnosprawnych. Skorzystają z tego między innymi Warsztaty Terapii Zajęciowej prowadzące zajęcia dla 115 osób z terenu powiatu i miasta Elbląga w Domach Pomocy Społecznej w Tolkmicku, Władysławowie i Kamienniku Wielkim. Dofinansowano także turnusy rehabilitacyjne dla 179 dorosłych i 113 dzieci.
     Kwotę 100 000 zł przeznaczono na rehabilitację zawodową, z której mogą korzystać między innymi osoby niepełnosprawne podejmując działalność gospodarczą, rolniczą lub na wniesienie wkładu do spółdzielni socjalnej. Te środki przydziela starosta do wysokości 15-krotnego przeciętnego wynagrodzenia. Z dodatkowych pieniędzy skorzystają także niepełnosprawni uczestniczący w organizowanych przez Urząd Pracy bezpłatnych szkoleniach zawodowych lub tworzący nowe stanowiska pracy.

Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy z Grawerem
Pieczątki Trodat
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Pieczątki Firmowe