UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Wiele uśmiechu w SOSW nr 1

 
Elbląg, Wiele uśmiechu w SOSW nr 1
fot. arch.portEl
Reklama

Tradycją Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Elblągu jest organizowany od ośmiu lat festyn integracyjny pn. „Zobacz uśmiech”. Tegoroczna edycja odbędzie się w środę, 21 czerwca w godz. 10-13.

Propagowaniu idei integracji przyświeca motto przewodnie: „Uśmiechu nie zabraknie, bo i przyjaciół wiele.  Czas wspólnej zabawy jednoczy ludzi, charaktery, odmienności i cele….”  Tegoroczna, ósma edycja festynu, zaskoczy najmłodszych elblążan równie bogatym repertuarem atrakcji, wśród których cenne walory rewalidacyjne przypisać należy animacjom kynoterapii, czyli pies terapeuta w służbie dziecka oraz hipoterapii - „z kucykami za pan brat”. Źródłem niezapomnianych wrażeń będą akcje symulowane z udziałem ratowników medycznych, straży pożarnej, policji, żandarmerii wojskowej, służb więziennych oraz straży granicznej. Miłośnikom niecodziennych wyzwań towarzyszyć będzie dreszczyk emocji podczas zgłębiania tajemnic groty Trolla z labiryntem, zdobywania ścianki wspinaczkowej czy akrobacji na zamkach dmuchanych i trampolinie. Odkrywanie siebie w nowej roli to już zadanie dla początkujących podczas nauki jazdy na motorze pod czujnym okiem instruktora, czy strzałów do celu przy stanowisku broni palnej. Aby zaspokoić najbardziej wysublimowane gusta małych elblążan, nie zabraknie kontaktu ze sztuką, a to już za sprawą dj-a i jego muzyki, zajęć artystycznych - lepienia w glinie, malowania twarzy „foto-uśmiech” czy finezyjnego wiązania balonów. Dbałości o dobrą formę, w przerwie między degustacją łakoci (gofry, lody, ciasta, naleśniki, cukierki, popcorn), sprzyjać będą konkurencje sprawnościowe: siatkówka na siedząco, tor przeszkód z hulajnogą w roli głównej, pokaz walk wschodu-judo. Ciekawi nagrody wezmą udział w loterii fantowej, w której wszystko zaskoczyć nas może…Staropolskim zwyczajem gości podejmować będziemy tradycyjną grochówką, chlebem okraszonym smalcem
       z ogórkiem w duecie, czy smakowitymi kiełbaskami z grilla.
      
Leszek Iwańczuk, dyrektor SOSW nr 1 w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama