UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

„Wiem na bank” – IX edycja konkursu dla szkół ponadpodstawowych

 
Elbląg, „Wiem na bank” – IX edycja konkursu dla szkół ponadpodstawowych
Reklama

Do 20 marca uczniowie z województwa pomorskiego i warmińsko-mazurskiego mogą zgłaszać się do uczestnictwa w IX edycji konkursu „Wiem na bank”, który odbędzie się 26 marca w siedzibie II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Elblągu.

Konkurs „Wiem na bank” zweryfikuje wiedzę uczestników dotyczącą współczesnych problemów funkcjonowania rynków finansowych, zagadnień z zakresu przedsiębiorczości i ekonomii.  Zeszłoroczna edycja zgromadziła 67 uczestników z 16 szkół, wielu sponsorów i instytucji wspierających m.in. Elbląski Browar, który zaproponował pełnoletnim uczestnikom wizytę edukacyjną.
       Organizatorzy konkursu: Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej oraz II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu.
       Zgłoszenia można wysyłać:
       mailowo na: sekretariat@zso2.elblag.pl lub
       W wersji papierowej na adres: II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu, ul. Królewiecka 42, 82-300 Elbląg z dopiskiem: Zgłoszenie na konkurs „Wiem na bank”.
       Dodatkowe informacje (próbne pytania z poprzednich edycji, nagrody) oraz do pobrania (Regulamin Konkursu, Harmonogram, Formularz zgłoszeniowy, Zakres przedmiotowy konkursu, Szczegółowy przebieg konkursu) znajdują się na stronie.
         Kontakt: wiemnabank@zie.pg.gda.pl, www.facebook.com/ziepg/, lub 58 347 27 75
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama