UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wolontariat w OHP

Elbląg, Wolontariat w OHP

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu zaprasza chętne osoby do uczestnictwa w programie „Wolontariat w OHP". Podstawową zasadą jest bezpłatny charakter pracy wolontariusza.

Program Wolontariat w OHP jest wzbogaceniem i uzupełnieniem oferty w zakresie zaspakajania potrzeb związanych z rozwojem zawodowym oraz osobistym, inspiracji do samopomocy, uwrażliwiania młodzieży na lokalne problemy społeczne oraz zachęcania do włączania się w ich rozwiązywanie.
       Wolontariusze z którymi zostanie nawiązana współpraca będą mogli dzielić się swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem z różnych dziedzin z innymi młodymi ludźmi, oraz będą wspierać szerokie spektrum działalności OHP m.in. :
       1. Podczas realizacji wybranych działań z zakresu rynku pracy - przy realizacji różnego rodzaju przedsięwzięć czy targów pracy.
       2. Pomoc przy wybranych działaniach w ramach realizowanych programów na rzecz zapobiegania bezrobociu wśród młodzieży.
       3. Uczestnictwo w zajęciach dla młodzieży organizowanych przez jednostki CEiPM.
       4. Wsparcie przy pracach biurowo – administracyjnych.
       Głównym celem programu jest umożliwienie młodym wolontariuszom zdobycia doświadczenia, poprzez włączenie ich w realizację różnego rodzaju działań z zakresu rynku pracy prowadzonych przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży, oraz otrzymanie zaświadczenia/referencji, które będą ich dodatkowym atutem w ubieganiu się o zatrudnienie.
      
       Kryteria, które powinien spełniać kandydat do pracy wolontaryjnej:
       1. Wolontariuszem może zostać osoba w wieku 18 – 25 lat.
       2. Złożenie w CEiPM oferty zawierającej, życiorys, list motywacyjny oraz formularz wolontariusza i oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych (dostępne w siedzibie Centrum).
      
       Wszelkie pytania prosimy kierować do:
       Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP
       ul. Junaków 5
       82-300 Elbląg
       tel: 55 232-68-19
       e-mail:
ceipmelblag@ohp.pl
      
      

      
       --------------------- komunikat płatny---------------------------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama