Środa 16-01-2019, imieniny Włodzimierza
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Współpraca kluczem do sukcesu

Elbląg, Współpraca kluczem do sukcesu Podczas wizyty studyjnej w Kaliningradzie (fot. nadesłane)
Rek

W najbliższy piątek, 23 kwietnia o godz. 11 w Centrum Spotkań Europejskich Światowid (sala kameralna kina) odbędzie się konferencja podsumowująca działania projektu "Współpraca kluczem do sukcesu".

Dwudziestu pracowników samorządowych instytucji kultury z Polski, Norwegii i Federacji Rosyjskiej przez pół roku uczestniczyło w warsztatach i wizytach studyjnych. W ten sposób wymieniali się doświadczeniami, podnosili kwalifikacje, by zdobytą wiedzę wdrażać w swej codziennej pracy.
     
     Program konferencji:
 godz. 11 - Otwarcie spotkania - Antoni Czyżyk, Dyrektor Centrum Spotkań Europejskich Światowid w Elblągu;
     Kristin Kyhen Ramstad - Kierownik Departamentu Młodzieży, Urząd Gminy Skedsmo (Norwegia)
     Znajda Larczenkowa, Dyrektor Centrum dla Dzieci i Młodzieży "Na Młodzieżowej", obwód kaliningradzki (Federacja Rosyjska)
     Aleksej Władimirowicz Korszunow - Dyrektor Centrum Socjalnego Projektowania i Polityki Młodzieżowej (Federacja Rosyjska)
     
"Współpraca transgraniczna w obszarze kultury (Obwód Kaliningradzki - Województwo Warmińsko-Mazurskie"), Iwona Łozicka - Pawlak, Departament Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
     
"Współpraca i konkurencja na pograniczu Unii Europejskiej w strategiach rozwoju przygranicznych powiatów Województwa Warmińsko-Mazurskiego", dr Henryk Gawroński, Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna.
     
"Vademecum menedżera kultury - cykl szkoleń pracowników samorządowych instytucji kultury z Polski i Rosji", Magdalena Czarnocka, Centrum Spotkań Europejskich Światowid w Elblągu.
     
"Działania transgraniczne CSE Światowid w zakresie arteterapii", Teresa Miłoszewska, Centrum Spotkań Europejskich Światowid w Elblągu.
     
"Działalność Rady Młodzieżowej Euroregionu Bałtyk, projekt Yc3- Youth Crossboarder Cooperation and Communication", Anna Czerwień, Stowarzyszenie Elbląg Europa.
     
     Projekt został dofinansowany ze środków Programu "Fundusz Małych Grantów Transgranicznych i Międzyregionalnych" w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego oraz Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
     
Anna Kleina, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Naklejki na meble
Obraz na alupanelu 300x60 - Panorama
Fototapety ze zwierzętami
Fototapety z abstrakcyjnymi wzorami