Czwartek 17-01-2019, imieniny Antoniego, Jana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Współpraca międzynarodowa w projektach młodzieżowych

Elbląg, Współpraca międzynarodowa w projektach młodzieżowych
Rek

Jeśli chcesz zaprosić młodzież z zagranicy, aby wspólnie zrealizować jakiś pomysł, wyjechać na wolontariat za granicę albo na wymianę młodzieży, a może wziąć udział w międzynarodowym szkoleniu to musisz pojawić się na warsztacie.

Centrum Organizacji Pozarządowych serdecznie zaprasza młodzież i osoby pracujące z młodzieżą z terenu powiatu elbląskiego na szkolenie dotyczące współpracy międzynarodowej. Warsztaty odbędą się 17 kwietnia w godz. 10-16 w siedzibie przy ul. Stefczyka 7/8. Szkolenie prowadzone będzie przez doradcę i animatorkę COP, realizatorkę i uczestniczkę międzynarodowych projektów i szkoleń młodzieżowych - Annę Czerwień. 
     
     W trakcie zajęć zostaną poruszone takie zagadnienia jak:
     - poznanie programów finansujących międzynarodowe działania młodzieży
     - poznanie zrealizowanych projektów i wypracowanie pomysłów na międzynarodowe działania
     - zdobycie podstawowej wiedzy z zakresu tworzenia młodzieżowych projektów międzynarodowych i elementów zarządzania projektem
     - wyszukiwanie informacji na temat możliwości uczestnictwa w działaniach międzynarodowych
     - sposoby znajdywania partnerów do projektów międzynarodowych
     - ćwiczenie rozpoznawania efektów edukacji nieformalnej.
     
     Szkolenie kierowane jest głównie do młodzieży i osób pracujących z młodzieżą z małym doświadczeniem na polu współpracy międzynarodowej bądź dopiero planujących i mających motywację do rozpoczęcia działań międzynarodowych. Na szkolenie zapraszamy również uczestników i realizatorów inicjatyw i projektów młodzieżowym o wymiarze lokalnym.
     Warsztat będzie prowadzony metodami aktywnymi angażującymi uczestników: ćwiczenia, gry, dyskusje, praca indywidualna i grupowa, a także studia przypadków. Podczas spotkania poruszane będą realne sytuacji z życia oraz przywoływane doświadczenia uczestniczek/uczestników.
     
     Udział w szkoleniu jest nieodpłatny, a uczestnicy otrzymają materiały informacyjne. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.cop.elblag.pl, wysyłając e-mail na adres szkolenia@cop.elblag.pl. Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 kwietnia o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji nt. szkoleń można uzyskać w biurze.
     
     Zadanie jest współfinansowane przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach rządowego Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz ze środków Urzędu Miejskiego w Elblągu.
Kamila Wałachowska, COP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Samochody używane HADM Gramatowski
Wypożyczalnia aut HADM Gramatowski
Autoryzowany Serwis Skoda Hadm Gramatowski.
Ubezpieczenia OC i AC