UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wybierz dla swojego dziecka nowoczesne i przyjazne otoczenie do nauki!

 

W Polsce wszystkie szkoły publiczne i niepubliczne są zobowiązane do realizacji podstawy programowej stworzonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, która określa cele edukacyjne, ale nie wskazuje sposobu, jak należy zrealizować program. Daje to szkole wolność wyboru programów edukacyjnych oraz różnych form i metod nauczania. W dniu 15 lutego o godz. 17 zapraszamy na „Drzwi otwarte”. Rodzice będą mogli zapoznać się z organizacją nauki, opieki i wychowania w Akademickiej Niepublicznej Szkole Podstawowej oraz porozmawiać z nauczycielami i rodzicami naszych uczniów. Zapraszamy wraz z dziećmi, dla których zostaną zorganizowane ciekawe i różnorodne zajęcia.

Akademicka Niepubliczna Szkoła Podstawowa jest szkołą płatną i mieści się w nowoczesnym budynku uczelni wyższej. Dzięki większemu dopływowi środków finansowych klasy szkolne są mniej liczne (liczą ok. 12-16 uczniów). Uczniowie uczestniczą w różnorodnych zajęciach pozalekcyjnych. Możliwa jest indywidualizacja pracy z każdym dzieckiem. Szkoła ma możliwość wprowadzania różnorodnych zmian programowych, metodycznych i organizacyjnych.
       W ramach czesnego oferujemy:
       – zajęcia zgodnie z podstawą programową;
       – zajęcia pozalekcyjne rozwijające zainteresowania;
       – diagnozę preferencji uczenia się każdego dziecka;
       – pracę projektową i pracę zespołową;
       – stałą opiekę pedagogiczną, logopedyczną;
       – języki obce – j. angielski, j. niemiecki;
       – wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną;
       – zindywidualizowane podejście do ucznia;
       – nowoczesne i przyjazne otoczenie do nauki.
       Akademicka Niepubliczna Szkoła Podstawowa stwarza uczniom nowoczesne i przyjazne otoczenie do nauki. Każdy człowiek jest inny, uczy się w odmienny sposób, potrzebuje różnych warunków do nauki. Naszym celem jest zidentyfikowanie potrzeb i możliwości uczniów oraz pomoc w codziennej nauce wg indywidualnego stylu uczenia.
       Wprowadzenie pracy zespołowej rozpala ciekawość, usprawnia komunikację, zwiększa kompetencje wiedzy, silnie motywuje, powoduje wzrost odpowiedzialności za wynik grupy.
       Natomiast praca nad projektem to jedno z najbardziej popularnych narzędzi dydaktycznych w zachodniej Europie i USA. Wiele możliwych wariantów pracy i wybór optymalnego rozwiązania uwalnia kreatywność uczniów.
       Nauka języka angielskiego powinna przebiegać w sposób efektywny i naturalny dla świata dzieci, zatem często z naszych sal lekcyjnych usłyszeć można głośne śpiewanie piosenek, dopingowanie drużyn podczas wykonywania zadań czy bieżące omawianie oglądanego fragmentu filmu. Połączenie ćwiczeń statycznych z ruchowymi sprawia, że uczniowie pozostają zaangażowani i uważni przez całą długość lekcji.

 


       Przyjmujemy zapisy na rok szkolny 2017/18 do klasy pierwszej oraz drugiej ośmioletniej Akademickiej Niepublicznej Szkoły Podstawowej. Wpisowe wynosi 100 zł. Opłatę wpisowego wnoszą wyłącznie rodzice uczniów przyjętych do szkoły. Czesne wynosi 340 zł i płatne jest od września do czerwca roku następnego. Szkoła nie pobiera opłaty za miesiące wakacyjne.
       W roku szkolnym 2017/18, w związku z wygaszaniem kształcenia gimnazjalnego w Polsce, nabór do klasy pierwszej gimnazjum nie będzie prowadzony. W naszej szkole będziemy jeszcze przyjmowali uczniów do drugiej oraz trzeciej klasy. Dysponujemy 1-2 wolnymi miejscami w klasie drugiej oraz trzeciej Gimnazjum Akademickiego. Opłaty w Gimnazjum: jednorazowe wpisowe – 100 zł, czesne (płatne przez 10 miesięcy) – 300 zł/miesięcznie.
      
       Na "Drzwi otwarte” 15 lutego o godz. 17 zapraszamy rodziców wraz z dziećmi.


       Zespół Szkół Akademickich
       Elbląg, ul. Lotnicza 2,
       Budynek EUH-E
       tel. 55-239-38-98

       www.zsa.elblag.pl
      
      
                                                 -------------------- artykuł sponsorowany -------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl