UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wybierz zawód z przyszłością!

 
Wybierz zawód z przyszłością!
fot. nadesłana

Szukasz miejsca dla siebie w życiu? Szukasz pomysłu na dobrą przyszłość? Jeszcze nie wiesz, kim chcesz być i jaki zawód wybrać? Przyjdź w piątek, 18 maja do Szkoły Policealnej im. Jadwigi Romanowskiej Medyk na Targi Szkolnictwa Zawodowego „Zawody z przyszłością”.

W ostatnich latach zauważalny jest zdecydowany wzrost zainteresowania pracodawców absolwentami szkół zawodowych. Odczuwalne są braki fachowców na rynku pracy. Ilość osób z wykształceniem zawodowym nawet wyższym nie dorównuje jakości tego wykształcenia. Pracodawcy coraz częściej zwracają się w kierunku „starych" renomowanych szkół zawodowych z wieloletnią tradycją i bogatym doświadczeniem oraz zapleczem dydaktycznym i praktycznym. Sięgają po absolwentów szkół cieszących się zaufaniem środowisk branżowych.
       Rola szkół zawodowych się wzmacnia, a nie wszyscy są tego świadomi – i absolwenci szkół i społeczeństwo. Zobacz zdjęcia.
      
       Aby przybliżyć możliwości kształcenia zawodowego,  jakie daje nasze miasto i najbliższy region, Szkoła Policealna im. Jadwigi Romanowskiej Medyk organizuje 18 maja (piątek) 2018r. Targi Szkolnictwa Zawodowego „Zawody z przyszłością”, na których swoją ofertę edukacyjną przedstawią szkoły zawodowe: branżowe, technika, policealne oraz wyższe z Elbląga, Malborka i Kwidzyna. Targi mają na celu promowanie kształcenia zawodowego, prezentację zawodów w ciekawszej - pokazowej formie. Każda szkoła zaprezentuje się praktycznie, odsłaniając walory swoich zdobywanych umiejętności np. Zespół Szkół Gospodarczych wykona m.in. pokaz flambirowania potraw, nakrycia stołu na różne okoliczności, składania ręczników hotelowych i wiązania krawatów oraz apaszek; Szkoła Policealna im. Jadwigi Romanowskiej Medyk pokaz pielęgnacji dziecka, wykorzystania ziół w lecznictwie, bukietów florystycznych, zabiegów kosmetycznych, masażu ciała;
       Dla odwiedzających Targi przygotowaliśmy bonusy niespodzianki (masaż, zabiegi kosmetyczne), a w trakcie Targów osoby pełnoletnie będą mogły zarejestrować się jako potencjalni dawcy komórek macierzystych i szpiku kostnego włączając się tym samym do ogólnopolskiej akcji DKMS.
       Wspierać nas będą marszałek województwa warmińsko – mazurskiego, który objął patronat oraz Powiatowy Urząd Pracy, W-M Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 oraz wiele innych instytucji i osób.
      
       Przyjdź do nas 18 maja - Szkoła Policealna im. Jadwigi Romanowskiej Medyk ul. Saperów 14E. Zaczynamy o godz. 10.
       Więcej informacji na stronie.
      

       ------- artykuł sponsorowany --------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl