Środa 19-12-2018, imieniny Dariusza, Urbana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wybitni

Elbląg, Wybitni Barbara Dyrla i Janusz Lichacz

Janusz Lichacz - dyrektor elbląskiego Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i pełnomocnik prezydenta Elbląga do spraw osób niepełnosprawnych - Barbara Dyrla znaleźli się w gronie wyróżnionych za działania na rzecz potrzebujących.

Przyznane przez marszałka województwa warmińsko - mazurskiego nagrody za wybitne osiągnięcia w zakresie niesienia pomocy społecznej zostaną wręczone jutro, w czasie spotkania z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, które odbędzie się w Salach Kopernikowskich olsztyńskiego Zamku. Nagroda przyznawana jest pracownikom instytucji samorządowych i liderom organizacji pozarządowych. Szczególnie cenione są działania na rzecz zapobiegania społecznemu wykluczeniu pojedynczych osób i całych grup, aktywizacji rodzin i środowisk lokalnych, kompleksowej pomocy potrzebującym i nowatorskich pomysłów w tej dziedzinie.
     Wśród pięciu laureatów tegorocznej edycji konkursu jest dyrektor elbląskiego Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie - Janusz Lichacz. Nagrody otrzymają również: dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Ełku - siostra Henryka Dębowska, prezes Lidzbarskiego Stowarzyszenia Bezrobotnych „Warmia” - Zofia Borowska, prezes stowarzyszenia „Otwarte Drzwi” - Wojciech Bojar oraz była dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Iławie - Irena Klesza.
     Marszałek Andrzej Ryński przyznał także wyróżnienia. Otrzymają je: kierownik MOPS w Braniewie - Jarosław Kelner, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dąbrównie - Hanna Lisewska, szef Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Dobrym Mieście - Wojciech Gajewski, Andrzej Milasz z Domu Odzyskanych Dla Życia „Markot” w Marwałdzie i pełnomocnik prezydenta Elbląga do spraw osób niepełnosprawnych - Barbara Dyrla.
AJ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • naszMarszałek pracowity!!! Czemu nie ma na portElu info: jak niewielką przewagą głosów udało mu się ostatnio utrzymać na tym stołku ?[+_-]?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  rwel(2003-11-19)
 • Janusz Lichacz laureatem o nędzo o zgrozo!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2003-11-19)
 • J.Lichacz - o smutku moj, ide ciac zyly
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2003-11-19)
 • Nie tnij, bo nie ma za kogo. A tak w ogóle to facet umie się promować...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Jagienka(2003-11-19)
 • "Interesujące" !!! jest to, że z reguły wyróżnia się urzędników, którzy z racji zajmowanego stanowiska winni "bez łaski" zajmować sie tymi zagadnieniami. A co z rzeszą wolontariuszy, którzy pracują "za friko", a angażują sie zdecydowanie bardziej niż urzędnicy. Czyżby jeszcze jeden przejaw powiedzenia "a to Polska właśnie" ? Pozdrawiam wolontariuszy...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  xx(2003-11-20)
 • Pan Lichacz był zawsze "WYBITNY" hihi
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  alex(2003-11-25)
 • Pan Lichacz taki jest zapracowany ze nie widzi co sie dzieje w Kamiennicy w osrodku przysposobienia zawodowego dla niepelnosprawnych - kierownik tej placowki to niewychowany prostak ktory nie zna sie na pracy z niepelnosprawnymi, kreci cos na boku i nigdy go nie ma do ma drugą równie ciepłą posadkę I PAN TEGO NIE WIDZI?? czy moeze ze wzgledu na mamusię w/w udaje pan ze nic nie widzi?? ale jezeli pan nie zrobi porzadku to wszystko trafi do gazety
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  trochękumający(2004-01-15)
 • Pan Lichacz to "Swojaczek" dawny czlonek kierownictwa UW w e-gu jeszcze za głębokiej komuny i proszę mozna wypłynąć po latach i czekać na emeryturke na ciepłej posadzie??
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  G(2004-01-16)
 • PANIE TROCHĘKUMAJĄCY -daj temat gazecie bo nudno tu u nas.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2004-01-17)
 • dla gnoi i zazdrośników nie umiejących z pochyloną głową przyznać się do swoich porażek szkoda czasu i atłasu, gnijcie w bezrobociu, smrodzie i brudzie, rynsztoków dla was szkodaa
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2004-01-19)
 • portel.pl ktos cos tez wie i dodal od siebie zebyscie sie nie nudzili
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  j-d-k(2004-02-02)
 • Panie Lichacz!!! proszę o wyjaśnienie nieprawidłowości w ZAKŁADZIE AKTYWACJI ZAWODOWEJ W KAMIONKU!!! gdzie jest lekarz ktory pracuje za 1/2 etatu a NIGDY go nie ma?? jakie są kryteria ustalania wynagrodzeń?? czy księgowa pracuje na 1/2 czy na cały etat?? czy kolesie pana Zaradkiewicza mają płacone za znajomości?? (np. pani lekarz) Czy pan Zaradkiewicz mając w zakładzie 1/2 etatu i w innym cały etat ma prawo śmigać sobie służbowym samochodem?? czy kolesie pana Zaradkiewicza mogą za pół ceny załatwić wszystko?? o co tu chodzi?? ten człowiek nie nadaje się do pracy z niepełnosprawnymi. To gbur niewuchowany i prostak!! proszę o wyjaśnienie tych spraw i nietylko - jeżeli oczywiście jest Pan człowiekiem uczciwym (chyba ze mama p.Zaradkiewicza zadziała i synka wyciągnie). Jak sie rozlicza Zakład skoro p.Z. nie ma pojecia o prowadzeniu działalnosci?? Na czym p. Zaradkiewicz się zna bo odnoszę wrażenie że nie ma pojęcia o niczym po za własnym portfelem!! Proszę o konkretną kontrolę w Kamionku i odpowiedź.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  elbląższczaczek(2004-02-16)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia inna niż inne
Kuchnia klasyczna
Kuchnia nowoczesna II
Kuchnia nowoczesna III