Niedziela 21-10-2018, imieniny Jakuba, Urszuli
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Mistrz Parkowania Mistrz Parkowania

Wyjedź na warsztaty medialne do Niemiec!

Elbląg, Wyjedź na warsztaty medialne do Niemiec! Studio TvO
Rek

Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych oraz Stowarzyszenie European Youth4Media e.V. z Niemiec rozpoczynają realizację partnerskiego projektu „Media obywatelskie narzędziem dialogu społecznego”. Nowe umiejętności w zakresie tworzenia i rozwoju mediów obywatelskich zyska 10 osób z miasta Elbląg i subregionu elbląskiego. Trwa nabór kandydatów do udziału w bezpłatnych warsztatach medialnych w Münster.

Poszukiwani są aktywnie działający w sferze mediów obywatelskich, a także osoby, którym nieobca jest tematyka pozarządowa. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach medialnych jest prawidłowe wypełnienie i dostarczenie formularza zgłoszeniowego wraz z aktualnym CV najpóźniej do 21 lutego 2010 roku, w wybranej przez siebie formie: drogą mailową: m.florkowska@eswip.pl; faxem: 89 523-73-45 lub pocztą tradycyjną na adres: Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych
     Regionalny Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych, ul. Kopernika 13, 10-510 Olsztyn.
     Ostateczna decyzja o wyborze grupy 10 uczestników projektu, na podstawie nadesłanych dokumentów i umiejętności kandydatów, zostanie podjęta w trakcie rozmów kwalifikacyjnych. Ten etap rekrutacji zaplanowany został na ostatni tydzień lutego 2010 w studiu Telewizji Obywatelskiej w Elblągu (wstępnie 25.02). Przed zgłoszeniem kandydaci proszeni są o zapoznanie się z Regulaminem uczestnictwa w projekcie, dostępnym na stronie www.eswip.pl. Wszelkich dodatkowych informacji udziela Marta Florkowska z biura ESWIP – m.florkowska@eswip.pl, tel. 89 523-73-45.
     Efektem praktycznych warsztatów w Münster będzie stworzenie filmu dokumentującego wizytę u niemieckiego partnera, trzech materiałów telewizyjnych oraz tekstów dziennikarskich. Tu swoimi umiejętnościami będą mogli się pochwalić sami uczestnicy. I to nie koniec działań zaplanowanych w projekcie. Pod koniec maja odbędzie się Wojewódzka Konferencja Mediów Obywatelskich połączona z warsztatami, będąca doskonałą przestrzenią do konfrontacji poglądów i doświadczeń. Zaproszeni na nią zostaną zarówno dziennikarze, jak i wszystkie organizacje i instytucje działające w mediach. Zaplanowane są debaty i dyskusje na temat kondycji mediów obywatelskich w województwie warmińsko-mazurskim.
     
     Projekt współfinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego EOG i Norweskiego Mechanizmu Finansowego w ramach Funduszu Małych Grantów Transgranicznych i Międzyregionalnych

Jola Prokopowicz
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fretka
Królik minaturka
Artemia
ichtovit