Wysportowani urzędnicy wciąż na podium

Elbląg, Wysportowani urzędnicy wciąż na podium

W dniach 26-27 maja br. w Świnoujściu odbyły się XVI Mistrzostwa Polski Skarbowców o Puchar Ministra Rozwoju i Finansów. Po raz dziewiąty, nieprzerwanie od 2009 roku, Urząd Skarbowy w Elblągu zajął I miejsce w zawodach sportowych – Mistrzostwach Polski Skarbowców.

Przedstawiciele jednostek Krajowej Administracji Skarbowej z całej Polski zmagali się w następujących konkurencjach sportowych: bieg na dystansie 5 km, pływanie stylem dowolnym na dystansie 50 m, strzelanie z broni, turniej piłki nożnej (mężczyźni), nordic walking na dystansie 5 km, skok w dal, piłka siatkowa (drużyny mieszane) oraz przeciąganie liny (kobiety), tenis stołowy, tenis ziemny i badminton.
       W tym roku pracownicy Urzędu Skarbowego w Elblągu zdobyli I miejsce drużynowo: w tenisie stołowym, tenisie ziemnym, badmintonie oraz nordic walking, III miejsce drużynowo: w skoku w dal.
       Łącznie elbląska ekipa zdobyła 10 medali w tym 5 złotych, 1 srebrny i 4 brązowe.