Niedziela 24-03-2019, imieniny Marka, Katarzyny
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

XII Elbląskie Dni Poprawnej Mowy w ferie

Elbląg, XII Elbląskie Dni Poprawnej Mowy w ferie
fot. AD (arch. portEl.pl)

W okresie ferii zimowych (od 26 stycznia do 6 lutego) Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 w Elblągu, organizuje Dni Poprawnej Mowy. Jest to już 12. edycja przedsięwzięcia, w ramach którego można będzie skorzystać na terenie Poradni z bezpłatnych badań, porad i konsultacji logopedycznych.

Rodzicom małych dzieci zaniepokojonych brakiem lub nieprawidłowym rozwojem mowy dziecka, podobnie jak w roku 2014, zapewniamy możliwość skorzystania z konsultacji psychologicznych.
     
     Cel XII Elbląskich Dni Poprawnej Mowy:
     1. Umożliwienie mieszkańcom Elbląga i okolic bez względu na wiek i obowiązującą rejonizację, skorzystania z nieodpłatnych konsultacji, porad logopedyczne oraz specjalistycznych badań mowy.
     2. Upowszechnianie wiedzy specjalistycznej poprzez wykorzystanie sprawdzonych, akceptowanych społecznie sposobów wsparcia psychologiczno – pedagogicznego w środowisku lokalnym.
     
     Działania proponowane osobom zainteresowanym naszą ofertą:
     bezpłatne badania logopedyczne dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych
     konsultacje psychologiczne dla rodziców dzieci do 4 roku życia z opóźnionym rozwojem mowy
     poradnictwo adresowane do młodzieży pragnącej studiować
     w szkołach teatralnych, dziennikarskich, prawniczych
     konsultacje w sprawie potrzeb i sposobów poprawy dykcji lub artykulacji
     konsultacje dla nauczycieli przedszkoli, szkół, pedagogów szkolnych, wychowawców ukierunkowane na doskonalenie mowy dziecka, naukę komunikowania się, rozwijanie dbałości własne narządzie narzędzie pracy – głos
     konsultacje i porady dla osób mających trudność
     w porozumiewaniu się z osobą po wylewie lub udarze
     
     Czas realizacji działań w ramach XII Elbląskich Dni Poprawnej Mowy: od 26 stycznia 6 lutego w godz. 8-17.Sposób zgłaszania się osób zainteresowanych skorzystaniem z badania, porady lub konsultacji:
     kontakt telefoniczny z sekretariatem Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 2 w Elblągu, numer telefonu 55 625 82 51 od poniedziałku do piątku, w godz. 8-15.30.
     Poradnia mieści sie przy ul. Kosynierów Gdyńskich 30.
Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna nr 2 w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Hosting WWW START
Konto poczty elektronicznej
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata (bez czytnika)
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok Mini