Wtorek 11-12-2018, imieniny Damazego, Daniela
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Z E.Leclerc "Dbamy i Mamy"

 
Elbląg, Z E.Leclerc "Dbamy i Mamy" fot. nadesłana
Rek

Szkoła Podstawowa nr 16 we współpracy z hipermarketem E.Leclerc już po raz trzeci wzięła udział w akcji ekologicznej pod hasłem „Dbamy i Mamy”. Wspólne zaangażowanie szkoły i hipermarketu w działalność proekologiczną sprzyja podnoszeniu wiedzy na temat środowiska wśród dzieci i dorosłych oraz zachęca do aktywnych działań na rzecz jego ochrony.

W bieżącym roku Otwartej Szkoły podczas „Dbamy i Mamy” promowaliśmy wśród społeczności szkolnej i lokalnej: przyrodę, matematykę czytelnictwo i sport.
     Nasi uczniowie w ramach akcji „Dbamy i Mamy” oraz ogólnopolskiego Sprzątania Świata 2015 pod nazwą Wyprawa-Poprawa aktywnie uczestniczyli w porządkowaniu terenów przyszkolnych. Ponadto klasy pierwsze, drugie i czwarta podczas edukacyjnej wyprawy do Bażantarni we współpracy z przedstawicielami Nadleśnictwa, Straży Miejskiej oraz Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej sprzątały wyznaczone miejsca zielone. Podsumowaniem działań terenowych było wspólne ognisko połączone ze Świętem Pieczonego Ziemniaka.
     Finał tegorocznej edycji „Dbamy i Mamy” odbył się w sobotę, 26 września w naszej szkole. Wśród zaproszonych gości byli pracownicy E.Leclerca oraz licznie zgromadzeni rodzice uczniów.

 

W sobotnim turnieju ekologiczno-sportowym nasi uczniowie mogli wykazać się tajnikami wiedzy z różnych dziedzin, talentem plastycznym oraz sprawnością fizyczną poprzez udział w licznych konkurencjach przygotowanych przez nauczycieli. Najpierw przystąpiliśmy do konkursu plastycznego pod tytułem „Przyroda dla nas, my dla przyrody”, w którym to dzieci korzystając z różnych technik plastycznych obrazowały swoje skojarzenia związane z tym hasłem. Następnym etapem turnieju był „Mistrz wiedzy”, w którym uczniowie rywalizowali ze sobą rozwiązując zadania w sześciu kategoriach; matematyka, czytelnictwo, przyroda, ekologia, zdrowa żywność, plastyka, Ostatnim etapem sobotniego turnieju były zmagania sportowe na szkolnym Orliku. Tu przed naszymi uczniami stały takie wyzwania jak: rzuty do celu, przeciąganie liny i sztafeta klas. Wszyscy uczestnicy akcji spisali się fantastycznie i w podzięce za duże zaangażowanie ze strony naszej szkoły hipermarket E.Leclerc ufundował liczne nagrody książkowe, piłki, puzzle, farby, oraz nagrodę główną - laptopa, z którego uczniowie będą mogli korzystać na zajęciach komputerowych.
     
     Dyrekcja szkoły dziękuje sponsorom za hojność, wszystkim organizatorom akcji, pracownikom szkoły i E.Leclerc, przyjaciołom naszej placówki, dzieciom, rodzicom za liczne przybycie, ogromne zaangażowanie i okazaną pomoc.
     

---reklama---
     
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy z Grawerem
Pieczątki Firmowe
Żarówki LED
Kalendarz Książkowy z Grawerem