Czwartek 21-02-2019, imieniny Piotra, Eleonory
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Z „medykami” na Mierzeję

W piątek (24 kwietnia) 25-osobowa grupa nauczycieli i pracowników administracji ze Szkoły Policealnej im. J. Romanowskiej w Elblągu jedzie do Sztutowa, żeby przez trzy dni uczestniczyć w szkoleniu w zakresie budowania kompetencji psycho-motywacyjnych i przeciwdziałających wypaleniu zawodowemu.

- Szkolenie dotyczyć będzie nauki technik twórczego rozwoju jednostki, rozpoznawania własnych zdolności, określania swoich potrzeb i celów zawodowych, eliminacji lęków i fobii, budowania pewności siebie i motywacji do skutecznego realizowania swoich celów zawodowych i osobistych - informuje Beata Wrzosek, koordynator projektu. - Prowadzone będzie przez dwóch doświadczonych trenerów-specjalistów w zakresie psychologii społecznej. Wyjazd współfinansowany jest przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Szkoła w maju 2008 r. złożyła wniosek aplikacyjny na projekt pn. „Wysoko wykwalifikowana kadra szkoły gwarancją na sukces zawodowy
     młodzieży w regionie”, dotyczący doskonalenia zawodowego kadry, i otrzymała kwotę ok. 140 tysięcy złotych. W ramach projektu od października 2008 r. do tej pory sześć osób podjęło studia podyplomowe (w Gdańsku, Warszawie, Olsztynie i Elblągu), sześć innych wzięło udział w specjalistycznych kursach doskonalących. Projekt trwa do sierpnia 2009 r., ale planuje się jego kontynuację.
     Obecnie Szkoła Policealna im. J .Romanowskiej złożyła dwa kolejne wnioski aplikacyjne o środki EFS na organizację zajęć pozalekcyjnych dla młodzieży oraz wyposażenie dwóch pracowni na łączną kwotę ok. 600 tysięcy zł.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia inna niż inne
RTV + SZAFA
Kuchnia nowoczesna III
Kuchnia nowoczesna II