Poniedziałek 19-11-2018, imieniny Salomei, Seweryna
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

w poszukiwaniu sera :) w poszukiwaniu sera :)

Zanim wybierzesz przedszkole

Nadchodzi wiosna, a wraz z nią przed rodzicami małych dzieci pojawia się potrzeba podjęcia decyzji dotyczącej wyboru przedszkola. Żeby ja ułatwić, Przedszkole z Grupami Integracyjnymi nr 15 zaprasza wszystkich zainteresowanych rodziców wraz z dziećmi na „Drzwi Otwarte”, które odbędą się 13 marca o godz. 16.30.

W dzisiejszych czasach nie każdy rodzic chce, aby to koniecznie była placówka przy miejscu zamieszkania, choć jest to wygodne. Rodzice zaczynają interesować się ofertą różnych przedszkoli, które zagwarantują dziecku nie tylko bezpieczeństwo i prawidłowe funkcjonowanie w grupie, ale umożliwią poznawanie świata i nabywanie pewnych umiejętności w sposób szczególny. Ważna jest też kadra pedagogiczna, jej kwalifikacje oraz sukcesy. Od tego zależy komfort pobytu dziecka w przedszkolu, a więc poziom jego aktywności intelektualnej i rozbudzanie ciekawości światem, które powinny iść w parze z rozwojem fizycznym i społeczno-moralnym. To wszystko ma wpływ na dojrzałość szkolną, a więc przygotowanie dziecka do podjęcia kolejnego etapu edukacji.
     Biorąc pod uwagę powyższe rozważania, Przedszkole z Grupami Integracyjnymi nr 15 zaprasza wszystkich zainteresowanych rodziców wraz z dziećmi na „Drzwi Otwarte”, które odbędą się 13 marca o godz. 16.30. Tego dnia przygotowany będzie program z atrakcjami dla dzieci: „Galeria Smaków”, „Świat Muzyki”, „Świat Małego Artysty”, „Kraina Wielkich Przygód”. Rodzice będą mieli kontakt z kadrą pedagogiczną naszej placówki gotową udzielić wszelkich potrzebnych informacji.
     W naszym przedszkolu funkcjonują grupy wielopoziomowe (z uwagi na wiek) wraz z dziećmi niepełnosprawnymi. Objęte są one opieką specjalistyczną takich pracowników, jak neurologopeda, surdologopeda, rehabilitant, pedagog, psycholog, nauczyciel wspomagający i pomoc nauczyciela. Pod ich czujnym okiem rozwija się reszta dzieci, których rodzice korzystają z konsultacji przez cały rok.
     W ofercie przedszkola mamy zajęcia dodatkowe, czyli rytmikę, j. angielski i taniec. Realizujemy również takie programy edukacyjne zatwierdzone przez kuratorium, jak „Gimnastyka warg i języka”, „Podróże w Unii Europejskiej” oraz „Mam sprawne rączki”. Stosujemy metody nauczania zgodnie z programem rozwoju poznawczego dziecka opartym na teorii L. Wygotskiego.
     Serdecznie zapraszamy na „Drzwi Otwarte” w naszym przedszkolu.
Anna Batug, Przedszkole nr 15
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Autoryzowany Serwis Skoda Hadm Gramatowski.
Citroen HADM Gramatowski już otwarty!
Ubezpieczenia OC i AC
Pomoc w przypadku szkody komunikacyjnej