Piątek 18-01-2019, imieniny Małgorzaty, Piotra
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zapisz swoje dziecko do Niepublicznego Gimnazjum Akademickiego!

 Niepubliczne Gimnazjum Akademickie EUH-E przyjmuje zapisy uczniów na rok szkolny 2016/17. Ilość miejsc ograniczona! To prywatna szkoła w Elblągu, dla której priorytetem jest indywidualizacja procesu nauczania oraz uzyskiwanie wysokich wyników na egzaminie gimnazjalnym. Uczniowie uczą się w małych grupach klasowych oraz uczestniczą w licznych zajęciach pozalekcyjnych.

Opłata za szkołę wynosi 300 zł/ miesięcznie. W ramach czesnego oferujemy m.in. dodatkowe godziny nauczania języka angielskiego, matematyki, języka polskiego, biologii i chemii oraz liczne kółka zainteresowań: historia, fizyka, geografia, język rosyjski, język niemiecki, kółko teatralne.
     
     Co wyróżnia Zespół Szkół Akademickich w Elblągu:
     - prywatna szkoła posiadająca uprawnienia szkoły publicznej;
     - solidne przygotowanie do egzaminów zewnętrznych – wysokie wyniki zdawalności egzaminu gimnazjalnego;
     - nacisk na przygotowanie uczniów do konkursów przedmiotowych i olimpiad;
     - nieustanne doskonalenie znajomości języków obcych - angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego;
     - rozwijanie pasji i talentów;
     - wykwalifikowana, przyjazna uczniom kadra pedagogiczna;
     - niewielka ilość uczniów w klasie;
     - w cenie czesnego gratis dodatkowe zajęcia z języka angielskiego, matematyki, języka polskiego, biologii, chemii oraz liczne koła przedmiotowe;
     - patronat Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej;
     - nowoczesny budynek szkoły położony w centrum miasta, z dala od ruchliwych ulic;
     - monitoring przed budynkiem szkoły oraz na jej terenie.

 


     Dlaczego szkoła prywatna?
     Zaletą szkół niepublicznych jest przede wszystkim to, że pomagają uczniom w maksymalnym stopniu rozwijać ich umiejętności i postawy w każdym aspekcie: intelektualnym, emocjonalnym, fizycznym i społecznym. Szkoła prywatna ma do zaoferowania dużo większy wybór zajęć pozalekcyjnych i stworzenia warunków, które dobrze wyposażą uczniów w wiedzę i umiejętności potrzebne w przyszłości.
     
     Siedziba ZSA znajduje się w budynku EUH-E przy ul. Lotniczej 2. Szczegółowe informacje dotyczące szkoły i rekrutacji dostępne są stronie internetowej
www.zsa.elblag.pl, w sekretariacie czynnym codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 lub pod numerami telefonu 55 239 38 98 lub 512 54 28 76.
     

------ Reklama ------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl