UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Zapraszamy do Środowiskowego Hufca Pracy

 
Zapraszamy do Środowiskowego Hufca Pracy

Środowiskowy Hufiec Pracy w Elblągu od lat wspiera młodzież, która z różnych przyczyn ma trudności z ukończeniem szkoły w normalnym trybie nauki. Przez ten czas wielu absolwentów uzyskało świadectwa i dyplomy potwierdzające kwalifikacje zawodowe. Działalność Hufca to nie tylko nauka, ale również zajęcia w świetlicy środowiskowej, wychowanie, doradztwo zawodowe, przedsięwzięcia sportowe, rekreacyjne i kulturalne.

Udział w międzynarodowych projektach w ramach programu Erasmus+ umożliwia zdobycie doświadczenia, certyfikatu Europass – Mobilność, oraz rozwój kompetencji językowych. To niezwykle wartościowe umiejętności dla młodych ludzi, często pochodzących z rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym i bezrobociem. Stanowią atut na początku ich drogi zawodowej i pomagają odnaleźć się na wymagającym rynku pracy.
      
       Po reformie edukacji młodzież od 15 do 18. roku życia wciąż będzie miała możliwość ukończenia szkoły z równoczesnym przyuczeniem do zawodu. Prowadzimy nabór do klas II/III gimnazjum oraz do VII klasy szkoły podstawowej (dawna klasa I gimnazjum). Szczegółowe informacje można otrzymać pod nr tel. 55 233 20 38 albo w siedzibie ŚHP przy ulicy Junaków 5. Nie zwlekaj! Pomyśl już dziś o przyszłości!
      
      
    ------------- artykuł sponsorowany --------------

      
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl