Środa 12-12-2018, imieniny Joanny, Aleksandra
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

Zawód - Żołnierz

W dniach 18 – 24 października, po raz drugi w naszym kraju, zorganizowano Ogólnopolski Tydzień Kariery. Do akcji włączają się także Siły Zbrojne RP. W ramach OTK pragniemy przybliżyć młodzieży szkolnej zawód żołnierza, wymagania, określić predyspozycje i przeciwwskazania, drogi i kierunki kształcenia, poszczególne etapy rozwoju.

Organizatorem przedsięwzięcia OTK jest Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej, zaś adresatami i docelowymi uczestnikami są wszyscy potrzebujący profesjonalnego wsparcia w planowaniu dalszej edukacji, zawodu, pracy i kariery. Inicjatywa ta skierowana jest zarówno do aktualnych uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i średnich, oraz studentów, ale adresowana jest także do osób które zakończyły pewien etap edukacji i planują swoją dalszą karierę zawodową.
     W czasie trwania „tygodnia kariery” w całej Polsce reprezentatywne dla poszczególnych zawodów firmy i instytucje zapoznają wszystkich chętnych z wymaganiami w poszczególnych profesjach, drogami i możliwościami rozwoju.
     Sprawy organizacyjne tego przedsięwzięcia w resorcie Obrony Narodowej przejęły struktury rekonwersji w tym Ośrodki Aktywizacji Zawodowej, a współorganizatorami tego typu przedsięwzięć są Jednostki Wojskowe w tym 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej.
     W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery – w dniu 21 października (czwartek) w godz. 10 – 13 zapraszamy wszystkich chętnych do 16 Batalionu Dowodzenia przy ul. Królewieckiej 169 w Elblągu, gdzie odbędzie się „Dzień Otwarty 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej” pod hasłem „Zawód – Żołnierz”.
     Organizatorami tego przedsięwzięcia są: Ośrodek Aktywizacji Zawodowej w Olsztynie, Wojskowa Komenda Uzupełnień w Elblągu, Dowództwo 16 PDZ oraz 16 Batalion Dowodzenia w Elblągu.
     W programie przewidziano: pokaz sprzętu wojskowego, informacje przedstawicieli WKU oraz jednostek wojskowych na temat – „Jak zostać żołnierzem zawodowym” w tym wymagania, kierunki rozwoju, predyspozycje, itp, spotkanie z żołnierzami – uczestnikami misji pokojowych i stabilizacyjnych.
     Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w tym przedsięwzięciu.
mjr Zbigniew Tuszyński, 16 Pomorska Dywizja Zmechanizowana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata
Czytnik kart kryptograficznych
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok
Hosting WWW BIZNES