Poniedziałek 18-06-2018, imieniny Elżbiety, Marka
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zdrowym być – konkurs plastyczny

15 listopada wystartowała warmińsko-mazurska edycja ogólnopolskiego konkursu „Zdrowym być”. Do 15 grudnia w szkołach podstawowych na terenie naszego województwa zostanie przeprowadzony konkurs plastyczny pod tym hasłem. Główną nagrodą jest dwutygodniowy wyjazd na kolonię lub rower.

Konkurs został zorganizowanego przez Polską Grupę Farmaceutyczną oraz Zarząd Główny Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.
     Celem konkursu jest kreowanie i propagowanie właściwych postaw zdrowotnych wśród dzieci już od najmłodszych lat. Do udziału w nim zostały zaproszone wszystkie szkoły podstawowe z terenu województwa warmińsko-mazurskiego. Uczniowie będą przygotowywać prace plastyczne, w których zaprezentują swoje zdolności oraz interpretację hasła przewodniego konkursu - „Zdrowym być”. Spośród wszystkich przygotowanych prac grono pedagogiczne każdej ze szkół wybierze jedną i do 20 grudnia prześle na adres Tauber Promotion, ul. Gombrowicza 15, 01-682 Warszawa. Następnie jury wojewódzkiego finału konkursu wyłoni laureata. Otrzyma on w nagrodę wyjazd na kolonię lub rower, a wszystkie dzieci uczące się w tej samej, co zwycięzca szkole dostaną soki owocowe Kubuś.
     Na przełomie listopada i grudnia konkurs odbywa się równolegle województwach zachodniopomorskim, pomorskim i warmińsko-mazurskim. Do tej pory zakończył się już w ośmiu województwach: lubelskim, podlaskim, opolskim, dolnośląskim, śląskim, wielkopolskim, lubuskim i kujawsko-pomorskim, pierwsi laureaci odebrali już swoje nagrody. Od stycznia rusza kolejna edycja, a konkurs docelowo odbędzie się we wszystkich 16 województwach i w Warszawie.
     - Konkurs plastyczny „Zdrowym być” zorganizowaliśmy, aby poznać opinię młodych Polaków na temat zdrowego trybu życia. Dzięki niemu chcielibyśmy budować wśród młodych ludzi przekonanie, że zdrowo żyć, to znaczy dobrze żyć. Dodatkowo zapewniamy dzieciom „dawkę zdrowia”, czyli wypoczynek w postaci kolonii w górach lub nad jeziorami oraz soki owocowe Kubuś - powiedział Wojciech Rosicki, dyrektor marketingu PGF.
     

PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Polar z haftem
Naszywka GODŁO
Torba z nadrukiem elbląskiej Starówki
Czapka z nadrukiem