Wtorek 23-04-2019, imieniny Wojciecha, Jerzego
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zgłoś się na szkolenie i zostań przedsiębiorcą społecznym

 

Osoby zainteresowane założeniem własnego przedsiębiorstwa mogą skorzystać z oferty Ośrodka OWIES w Elblągu. Bezpłatne, dwudniowe szkolenie prowadzone będzie w oparciu o grę symulacyjną, która pozwoli uczestnikom wcielić się rolę przedsiębiorcy. Szkolenie odbędzie się 18-19 czerwca, zgłoszenia przyjmowane będą do 15 czerwca.

Podczas gry uczestnicy borykają się z najczęściej spotykanymi problemami przedsiębiorców w naszym kraju. Ich zadaniem jest pozyskanie klientów oraz realizowanie umów, które z nimi podpiszą. Wywiązanie się ze wspomnianych zobowiązań wymaga od nich zatrudniania pracowników oraz zakupu niezbędnych materiałów. Muszą również odpowiednio reagować na sytuacje losowe, z którymi spotkają się w trakcie rozgrywki.
     
     Gra zawiera również element interakcji pomiędzy uczestnikami, co pozwala na zdobycie umiejętności miękkich, takich jak umiejętności negocjacji, praca w grupie czy delegowanie zadań, niezbędnych do prowadzenia przedsiębiorstwa. Dzięki osobom prowadzącym symulacje każdy z uczestników ma możliwość korzystania z konsultacji oraz zadawania pytań w trakcie gry.
     
     Pierwszeństwo uczestnictwa będą miały osoby bezrobotne lub poszukujące pracy. Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy do dnia 15 czerwca wypełnić formularz zgłoszeniowy: kliknij tutaj.

 


     Informacje dotyczące szkolenia udzielane są w Infopunkcie OWIES, osobą kontaktową w sprawach dotyczących oferty jest specjalista ds. informacji OWIES: Rafał Narnicki, r.narnicki@eswip.pl, tel. 55 236 27 16.
     

-------- Artykuł sponsorowany ---------
     
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl