Czwartek 18-10-2018, imieniny Łukasza, Juliana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zielona Flaga dla Gimnazjum nr 6

 
Elbląg, Zielona Flaga dla Gimnazjum nr 6 fot. nadesłana
Rek

Dzięki wieloletniej aktywności w dziedzinie ekologii Kapituła Programu Szkoły dla Ekorozwoju zdecydowała o przyznaniu naszej szkole certyfikatu Zielonej Flagi. Dzięki temu zaszczytnemu tytułowi Gimnazjum nr 6 znalazło się w gronie ponad 15 tys. szkół z 53 krajów całego świata.

Zielona Flaga to międzynarodowy tytuł, nadawany szkołom na pięciu kontynentach w ramach Programu Eco-Schools (szkoły dla Ekorozwoju).
     27 listopada na uroczystym apelu szkolny koordynator SDE Maria Wrzeszczańska, przekazała to zaszczytne wyróżnienie na ręce dyrekcji szkoły i tym samym całej społeczności gimnazjum. Młodzież przygotowała część artystyczną, którą uświetniła obecność ważnych dla działań szkoły gości: Dyrektora DE UM I. Mikulskiej, Kierownika Centrum Edukacji Ekologicznej W. Kamińskiej, Zastępcy dyr. EPWiK A. Kurkiewicza, przedstawiciela DE UM M. Leszczyńskiej, przedstawiciela Delegatury KO J. Poźnikiewicz, reprezentantów Rady Rodziców.
     Koordynator przypomniała drogę i przygodę, jaką przebyli uczniowie pod kierunkiem nauczycieli w dążeniu do uzyskania tego certyfikatu. Od dziś Zielona Flaga będzie towarzyszyła nam przy każdej uroczystości szkolnej. Dzięki staraniom o to wyróżnienie cała społeczność zyskała jeszcze większą świadomość ekologiczną.
     Nie spoczniemy na laurach i już włączyliśmy się do działań ukierunkowanych na zdobycie kolejnej Zielonej Flagi. Dotychczasowym obszarem naszego działania była zwłaszcza woda i elektroodpady, teraz obszarem naszego działania jest żywność i aktywność.
     Dziękujemy wszystkim za współpracę: uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły, partnerom zewnętrznym. Dołożymy wszelkich starań, by za rok Gimnazjum nr 6 cieszyło się sukcesem ponownie.

Agnieszka Niedźwiecka, Gimnazjum nr 6
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata
Czytnik kart kryptograficznych Mini
Domena .pl
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok (bez czytnika)