Poniedziałek 25-03-2019, imieniny Marii, Wieńczysława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zielone granty dla placówek oświatowych

Rusza kolejna edycja konkursu grantowego dla szkół, przedszkoli i organizacji pozarządowych „zielone granty 2010/2011”. Jest to wspólny projekt Fundacji Nasza Ziemia i firmy Henkel Polska, którego celem jest budowanie świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży oraz wykształcanie w nich odpowiedzialnych, przyjaznych środowisku postaw i zachowań. Wartość grantu o który można się ubiegać to maksymalnie 15 tys. zł.

Celem konkursu jest edukacja ekologiczna oraz aktywizacja dzieci i młodzieży poprzez realizację projektów związanych z ochroną środowiska. Zadaniem konkursowym jest zaplanowanie i realizacja projektów dotyczących ochrony środowiska naturalnego. Projekty powinny wpisywać się w przynajmniej jeden z wymienionych obszarów: energia i klimat, woda i ścieki, surowce i odpady, bezpieczeństwo i zdrowie lub postęp społeczny.
     Granty mogą być przeznaczone na organizację działań, nagrody dla uczestników, materiały dydaktyczne, komunikacje, promocje oraz wycieczki edukacyjne.
     Grantobiorcami konkursu mogą być przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły średnie i wyższe, organizacje społeczne i samorządowe. Projekty można zgłaszać w jednej z czterech kategorii: przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów, szkół średnich i wyższych, organizacji pozarządowych i samorządowych.
     Na Zielone Granty przeznaczona została pula 100 000 złotych do rozdysponowania. Organizator nie zastrzega minimalnej wartości grantu, o jaki można się ubiegać w konkursie, natomiast maksymalna wartość wnioskowanego grantu wynosi 15 000 złotych.
     Organizatorem konkursu grantowego jest Fundacja Nasza Ziemia, Współorganizatorem i Darczyńcą jest Henkel Polska.
     Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie www.naszaziemia.pl w zakładce konkurs grantowy oraz na stronie www.henkel.pl. Ostateczny termin składania wniosków mija 17 stycznia 2011 r.
     Informacje dotyczące konkursu można śledzić na bieżąco na stronie, gdzie można obejrzeć film z realizacji poprzedniej edycji konkursu oraz pobrać materiały edukacyjne.
mk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Serwis i Części VW - HADM Gramatowski
Serwis i oryginalne części Seat
Pomoc w przypadku szkody komunikacyjnej
Wypożyczalnia aut HADM Gramatowski