UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Złóż wniosek o Nagrodę Prezydenta za 2018 rok

 
Elbląg, Złóż wniosek o Nagrodę Prezydenta za 2018 rok
fot. nadesłana

Prezydent Elbląga Witold Wróblewski zaprasza do składania wniosków na kandydatów do Nagrody Prezydenta Elbląga za 2018 r. Nagrodę Prezydenta Elbląga mogą otrzymać osoby lub instytucje, które w mijającym roku swoją działalnością bądź poprzez swoje dokonania w znaczący sposób przyczyniły się do rozwoju naszego miasta.

Nagroda Prezydenta przyznawana jest w następujących kategoriach: kultura i sztuka, działalność gospodarcza, działalność oświatowa i pedagogiczna, ochrona środowiska, służba zdrowia, opieka społeczna oraz sport i turystyka.
     Wnioski do Nagrody Prezydenta mogą zgłaszać organizacje społeczne, organizacje polityczne, instytucje i zakłady pracy, radni Rady Miejskiej oraz departamenty Urzędu Miejskiego w Elblągu. Wypełnione dokumenty w wersji papierowej oraz elektronicznej należy składać w Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego przy ul. Łączności 1 w Elblągu w terminie do 30 listopada 2018 r. Regulamin oraz wzór wniosku do Nagrody Prezydenta Elbląga dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Elblągu. Więcej informacji można również uzyskać telefonicznie pod nr tel. 55 239 34 65 lub drogą mailową pod adresem: dpik@umelblag.pl.
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
 • No chyba dyrektorzy szkół - startujący na radnych z KWW - to chyba dostaną?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  8 0
  wicia(2018-11-08)
 • @wicia - Myślę, że najgłówniejszymi kandydatami powinni być dyrektorzy szkół, którzy się tak dobrze przysłużyli komitetowi prezydenta Wróblewskiego.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  3 0
  (2018-11-26)
 • nagrodę prezydenta powinien dostać prezydent za to, że jest taki wspaniały
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 1
  dyrektotka(2018-11-26)
 • Może dla jakiegoś stowarzyszenia, który podejmie walkę o lepszy stan czystości powietrza w Elblągu. To co się dzieje w Elblągu, to tragedia. Dzisiaj PM 2,5 po południu blisko 100 ug/m3 ( norma 20), wczoraj prawie cały dzień b. nieciekawie. PM 2,5 przekroczony, PM 10,benzen również. Bez maski lepiej nie wychodzić. Przy takich wskaźnikach w cywilizowanych krajach jest stan alarmowy. Dlatego m. in. ludzie chorują. Wiadomo, że za tak zły stan czystości powietrza odpowiada tzw. niska emisja ( domy, kamienice opalane paliwem stałym). Kiedy w końcu kopciuchy zostaną podłączone do miejskiej sieci ciepłowniczej. Na portalu powinno codziennie ukazywać się informacja o stanie powietrza, nie wszyscy zaglądają na stronę WIOŚ Olsztyn.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 0
  KS(2018-11-26)
 • Pewnie dostanie Bank Żywności za swą efektywność. Bank Żywności żywnością obecnie nie dysponuje, potrzebującym nie rozdaje ale samochód z Banku Żywności jezdzi po sklepach i "harytatywne" towary zbiera. Ciekawe, kto sobie bierze bo potrzebujący njie dostają nic.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 1
  (2018-11-26)
 • Do gość :) To w takim razie ktos ma slabe informacje bo banki żywności wydają jedzenie tylko niech Pan/Pani liczy sie z tym ze ludzi w potrzebie jest pełno i nie zawsze starcza wszystkiego dla wszystkich :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2018-11-27)
Reklama