Wtorek 23-04-2019, imieniny Wojciecha, Jerzego
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zostań maklerem giełdowym w Ekonomiku

 
Elbląg, Zostań maklerem giełdowym w Ekonomiku

Rozpoczęła się rekrutacja na rok szkolny 2012/13 w Zespole Szkół Ekonomicznych w Elblągu. Od nowego roku szkolnego w ramach zawodu technik ekonomista utworzone zostaną ciekawe innowacje pedagogiczne: menedżer zarządzania i ekonomii, specjalista ds. rachunkowości oraz makler giełdowy.

Kształcenie w szkole odbywać się będzie w czterech zawodach: technik ekonomista, technik organizacji reklamy, technik logistyk i technik spedytor. Zachęcamy wszystkich tegorocznych gimnazjalistów do skorzystania z oferty edukacyjnej szkoły, ponieważ od nowego roku szkolnego w ramach zawodu technik ekonomista utworzone zostaną ciekawe innowacje pedagogiczne: menedżer zarządzania i ekonomii, specjalista ds. rachunkowości oraz makler giełdowy. Organ prowadzący szkołę pozytywnie zaopiniował przedłożone projekty innowacji pedagogicznych, wyrażając jednocześnie zgodę na sfinansowanie dodatkowych zajęć z przedmiotów zawodowych. Umożliwi to realizację nowych treści objętych programami innowacji, opanowanie wiedzy w szerszym zakresie z ekonomiki i rachunkowości oraz solidne przygotowanie się do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.
     Innowacja „Makler giełdowy” poszerza treści o problemy związane z podejmowaniem decyzji w ramach publicznego obrotu instrumentami finansowymi. Absolwent w cyklu kształcenia nabędzie umiejętności z zakresu działalności maklerskiej oraz pozna możliwości, jakie daje rynek kapitałowy.
     Makler giełdowy to osoba odpowiedzialna w szczególności za przyjmowanie i przekazywanie zleceń maklerskich, przygotowanie analiz oraz doradzanie inwestorom. Młody „makler” będzie miał możliwość prowadzenia inwestycji na własny rachunek oraz zarządzania portfelem instrumentów finansowych notowanych na GPW. Osoby znające rynek kapitałowy potrzebne są nie tylko w domach maklerskich, ale także w funduszach inwestycyjnych, bankach, towarzystwach ubezpieczeniowych czy w firmach doradczych.
     W trakcie kształcenia uczeń będzie wykorzystywał trzy programy giełdowe z rzeczywistym dostępem do notowań Giełdy Papierów Wartościowych: Notowania 3 max, AmiBroker i MetaStock oraz będzie uczestniczył w warsztatach organizowanych przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, Domy Maklerskie oraz wyższe uczelnie.
     Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych rynkiem kapitałowym do nauki o inwestowaniu na własny rachunek oraz chętnych do poszerzania swojej wiedzy na temat szeroko pojętych finansów do rekrutacji on-line, która znajduje się stronie internetowej: www.eped.pl.
Agnieszka Hauer, ZSE
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Ostatnie sztuki Skody Rapid w salonie HADM
Modny Citroen C3 - HADM Gramatowski
ZWYCIĘSKI SUV C5 AIRCROSS - HADM Gramatowski
Skoda Fabia z LPG już od 46 000 zł! - HADM