Wtorek 23-10-2018, imieniny Teodora, Seweryna
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zostań stypendystą Agrafki

Do 15 lipca Fundacja Elbląg przyjmuje wnioski od kandydatów do stypendium w ramach Programu Stypendialnego Agrafka, na rok szkolny 2008/2009. Program prowadzi Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce.

Program Agrafka adresowany jest do wybitne utalentowanej młodzieży przede wszystkim gimnazjalnej i licealnej - informuje Dagmara Kruczkowska z Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, koordynator Programu Agrafka. – Przy wyborze stypendystów brane są pod uwagę osiągnięcia w zakresie nauk ścisłych i humanistycznych oraz sytuacja materialna kandydatów, mierzona dochodem netto na osobę w rodzinie - dodaje Dagmara Kruczkowska.
     Kandydatów do stypendium Programu Agrafka nominuje Fundacja Elbląg. Ubiegający się o taką pomoc, wraz z wypełnionym formularzem, powinni załączyć: list opisujący ewentualne przeznaczenie stypendium; list od nauczyciela/opiekuna prowadzącego lub od Fundacji Elbląg będący krótkim opisem sytuacji socjalnej kandydata; zaświadczenie o dochodach rodziców/opiekunów,
     kopie dyplomów, zdjęcia prac, informacje prasowe itp., dokumentujące dokonania kandydata do stypendium Agrafki.
     Pełna dokumentacja będzie przyjmowana do 15 lipca w biurze Fundacji Elbląg przy ul. Zw. Jaszczurczego 17. Regulamin Programu oraz formularz dostępne są na stronie www.fundacja.elblag.
     Program Stypendialny Agrafka wspierany jest przez Fundację Agory, Fundusz Stypendialny Rodziny Wróblewskich oraz osoby indywidualne i instytucje.

oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Oryginalne części Peugeot - HADM Gramatowski
Serwis i oryginalne części Volkswagen
Samochody używane HADM Gramatowski
Serwis i oryginalne części Seat