UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zrób coś dobrego, oddaj krew!

 
Elbląg, Zrób coś dobrego, oddaj krew!

We wtorek (13 czerwca) w godz. 8-11.30 w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Usług odbędzie się otwarta akcja honorowego krwiodawstwa pod hasłem: "Prawie wakacyjnie, ale wystarczy tylko chwila, by zrobić coś dobrego!"

Zapraszamy serdecznie wszystkich zdrowych (pełnoletnich) uczniów, absolwentów szkoły i inne osoby pełnoletnie do wzięcia udziału w tej szczytnej akcji. Każdy, kto zgłasza się do oddania krwi, powinien być: zdrowy, wypoczęty, po spożyciu lekkostrawnego posiłku i wypiciu około 1,5 litra płynów w ciągu 24 godzin przed oddaniem krwi.
       Zgłaszający się powinni posiadać przy sobie dokument ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość i numer Pesel (dowód osobisty, prawo jazdy).
       Uczestnicy po oddaniu krwi otrzymują ekwiwalent ubytku energetycznego tj. 8 tabliczek czekolady i sok. Tego dnia są również zwolnieni z zajęć lekcyjnych i otrzymują pozytywną uwagę z zachowania. Akcją kieruje Jerzy Pędzisz, który jednocześnie przyjmuje zgłoszenia do poniedziałku, 12 czerwca. Serdecznie zapraszamy.
      
Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Reklama