Czwartek 21-02-2019, imieniny Piotra, Eleonory
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

ZS nr 1 Szkołą Promującą Bezpieczeństwo

 
Elbląg, ZS nr 1 Szkołą Promującą Bezpieczeństwo
fot. nadesłana
Rek

Zespół Szkół nr 1 w Elblągu uzyskał Wojewódzki Certyfikat „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo”. 9 grudnia z rąk Warmińsko-Mazurskiego Wicekuratora Oświaty w Olsztynie wyróżnienie to odebrała dyrektor Hanna Trybińska.

Certyfikat jest ukoronowaniem wieloletniej pracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa w obu placówkach wchodzących w skład zespołu – Szkoły Podstawowej nr11 im. K. Makuszyńskiego i Gimnazjum nr 4 im. Z. Herberta.
     Szkoła została wyróżniona za skuteczne, sprawne i innowacyjne działania w zakresie zapobiegania agresji i zapewnienia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży. Wysiłki dyrekcji, nauczycieli, pedagogów i psychologa szkolnego oraz wszystkich pozostałych pracowników szkoły przyniosły pożądany skutek. Duże znaczenie ma również fakt, iż do działań podejmowanych przez szkołę udało się włączyć rodziców, społeczność lokalną i instytucje działające na rzecz zapobiegania zjawisku przemocy.
     Zdobycie Certyfikatu cieszy całą społeczność Zespołu Szkół nr1, jednak największą satysfakcję gronu pedagogicznemu sprawia fakt, że uczniowie chętnie przychodzą do tej szkoły, dobrze się w niej czują i spędzają w niej dużo czasu również po lekcjach, na zajęciach dodatkowych. To najlepszy dowód na to, że szkoła jest bezpieczna i spełnia stawiane przed nią zadania.
     Certyfikat „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo” przyznawany jest szkołom na okres trzech lat (z możliwością przedłużenia kadencji). Działania związane z bezpieczeństwem uczniów w Zespole Szkół nr1 będą kontynuowane i modyfikowane w zależności od potrzeb.
Rzecznik prasowy ZS nr 1
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

OKOWOKO s.c.
Okulary korekcyjne BMW
Okulary przeciwsłoneczne Henko
Okulary korekcyjne EVA MINGE