• Są kłopoty z wprowadzaniem komentarzy?
  • Pomowiec: Czarni Małdyty 3:1. Wynik nie do końca odzwierciedla wydarzenia na boisku. Pierwsze minuty słabe można powiedzieć nudne. Pomowiec grał chaotycznie bez pomysłu. Czarni natomiast przyjechali „nie przegrać”. Zmiana obrazu gry nastąpiła ok. 15 minuty gdy goście wyprowadzili szybką kontrę zdobywając bramką na 0:1. Od tego momentu mecz stał się ciekawszy. Gracze Gronowa atakowali odważniej i co chwila zagrażali bramce gości. Gra jednak była rwana i brakowało skuteczności. Dopiero ok. 35 minuty nastąpiło wyrównanie. Michał Ratajczyk przebił się przez kilku obrońców i silnym strzałem z 7 metrów pod poprzeczkę wyrównał stan meczu. Po przerwie POMOWIEC ruszył do ataku. Wreszcie było widać grę do której przyzwyczaił kibiców, szybka wymiana piłek i gra skrzydłami.
  • CD Goście bronili się dzielnie więc wprowadzono nowych zawodników (Adam Siemaszko, Arek Ziółkowski, Wojtek Sondej). Jeszcze szybsze tempo sprawiło że po 15 minutach kolejna akcja skrzydłem przyniosła bramkę. Dośrodkowanie lewej strony i silnym plasowanym strzałem Michał Ratajczyk zdobył 2 brankę w tym meczu. Od tej chwili i goście podjęli walkę chociaż o jeden punkt. Wypracowali 2 doskonałe okazje do zdobycia bramki. Pierwszy raz był słupek, za drugim doskonale zachował się Tomasz Czubiński. Gronowo groźnie kontrowało i 10 minut przed końcem piłkę za plecy obrońców dostał Arek Wołyniec i bardzo dobrym strzałem w długi róg zdobył gola na 3:1. Goście do końca dążyli do zmiany wyniku. Mieli nawet doskonałą okazję ku temu, ale zawodnik wykonujący rzut karny w 90 minucie trafił w słupek.
  • Tylko frajerzy i mlexer wygrywają przy zielonym stoliku
    0
    0
    Elblążanin(2004-09-29)
  • Elblążanin podszywa się pod mieszkańca Elbląga a mieszka w Pasłęku i gra na lewuchę w Piaście Wilczęta i krzywo przykleił zdjęcie do swojej karty.
  • Słabemasz infomacje. Nie wieszco to są transfery. Ze Mlexer jest slaby to tylko ich wina skoro niemoga sie zebrac na mecz. a o lie mi wiadomo to nikt nie gral na lewo tylko chlopak nie mial dokumentu tozsamosci. Oj slaby ten mlekser
  • Kibicu na mecz nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty jeśli zdjęcia na karcia zgdza się z twarzą osobnika
  • No i się stało! Pomowcowi czyli GLKS Gronowo Elbląskie zabierają wszystkie punkty począwszy od piątej kolejki, tak wczoraj zadecydował PZPN w Olsztynie. Biedne chłopaki tak się starają a ludzie odpowiedzialni za zapłacenie kasy dla Olsztyna dawno ją przepili.Cała Polska piłka, począwszy od klas amatorskich. Wyrazy współczucia!
    0
    0
    Wszechwiedzący(2004-10-02)
  • wszystkie ekipy majace w nazwie Elbląg będą gnębione, to samo będzie z Mlexerem
  • Współczuje zawodnikom Pomowca :( To jest chore oni grają (i to nieźle) a jakiś burak nie zapłacił za Ligę. A to że elbląskie kluby będą niszczone to się zgadzam. Teraz chcą zabrac punkty i to większąć mlexerowi za sprawy z tamtego sezonu. Na szczęscie ani ci ani ci nie chcą awansu więc mogą zabrać wszystkie pkt. bo najważniejsza jest gra. P.s. Pozdrowienia dla oby ekip.