Środa 19-12-2018, imieniny Dariusza, Urbana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Baltic Cup już w piątek

Elbląg, Baltic Cup już w piątek (fot. arch. portEl.pl)

Już w piątek rozpocznie się Międzynarodowy Festiwal Tańca Balic Cup. W tym roku wyjątkowy, gdyż w 16 kategoriach startować będzie ponad pół tysiąca par (niektóre w kilku kategoriach).

Oto harmonogram startów:
     
     Piątek (22 października), godz 15. Hala MOS przy ul. Kościuszki
     16-18 lat Open Kombinacja 10 tańców
     15 par: 8 z Polski, 2 z Rosji, 2 z Litwy, po jednej z Estonii, Białorusi i Szwecji.
     EKT „Jantar” reprezentować będą: Łukasz Pierwienis i Martyna Nowaczyńska oraz Adam Popowski i Paulina Karpińska
     
     12-13 lat Open Kombinacja 10 tańców
     17 par: 8 z Polski, 4 z Litwy, 3 z Rosji, po jednej z Białorusi i Szwecji.
     
     14-15 lat Open Kombinacja 10 tańców 
     22 pary: 9 z Polski, 5 z Łotwy, 3 z Białorusi, 2 z Litwy, 2 z Estonii, 1 z Rosji.
     EKT „Jantar” reprezentować będą: Tomasz Sobocki i Magdalena Czuba
     
     Piątek (22 października), godz. 18. Hala MOS przy ul. Kościuszki

     pow. 15 lat Rusing Stars Open Standard
     37 par: 24 z Polski, po 3 z Rosji, Litwy i Rumunii, 2 z Białorusi, 1 z Łotwy, 1 z Niemiec.
     EKT „Jantar” reprezentować będą: Jakub Cymbor i Agnieszka Olszewska, Łukasz Pierwienis i Martyna Nowaczyńska, Adam Popowski i Paulina Karpińska, Marcin Tichoniuk i Agnieszka Gajak.
     
     pow. 15 lat Rusing Stars Open Latin
     35 par: 18 z Polski, 6 z Litwy, 4 z Rosji, 2 ze Szwecji, 2 z Estonii, po jednej z Ukrainy, Białorusi i Rumunii.
     
     Sobota (23 października), godz. 10. Hala MOS przy ul. Kościuszki
     16-18 lat Open Latin
     46 par: 27 z Polski, 7 z Litwy, 5 z Łotwy, 2 ze Szwecji, po jednej z Czech, Finlandii, Białorusi, Ukrainy i Estonii.
     
     12-13 lat Open Latin
     23 pary: 15 z Polski, 4 z Litwy, 2 z Rosji, 1 z Białorusi, 1 ze Szwecji
     
     Sobota (23 października), godz. 13. Hala MOS przy ul. Kościuszki
     pow. 15 lat IDSF Open Latin

     84 pary: 54 z Polski, 9 z Litwy, 5 z Rosji, po 2 z Rumunii, Hiszpanii, Szwecji, Białorusi i Łotwy, po jednej z Australii, Ukrainy, Holandii, Niemiec, Irlandii oraz Estonii.
     EKT „Jantar” reprezentować będą: Paweł Jacewicz i Izabella Gierulska.
     
     Sobota (23 października), godz 14. Hala MOS przy ul. Kościuszki
     8-9 lat Open Kombinacja 6 tańców

     9 par: 5 z Polski, 3 z Rosji, 1 z Łotwy
     EKT „Jantar” reprezentować będą Klaudia Kędzierska i Karol Ledwosiński.
     
     14-15 lat Open Standard
     29 par: 15 z Polski, 6 z Łotwy, 3 z Białorusi, 2 z Litwy, 2 z Estonii, 1 z Rosji
     EKT „Jantar” reprezentować będą: Tomasz Łobocki i Magdalena Czuba
     
     Niedziela (24 października), godz. 10:30. Hala CSB przy Al. Grunwaldzkiej
     16-18 lat Open Standard
     
54 pary: 36 z Polski, 6 z Litwy, 3 z Łotwy, 3 z Białorusi, 2 z Węgier, po jednej z Estonii, Czech, Szwecji, Rosji.
     EKT „Jantar” reprezentować będą: Bartłomiej Szkutnik i Alicja Minkiewicz, Łukasz Pierwienis i Martyna Nowaczyńska, Adam Popowski i Paulina Karpińska, Sebastian Rutkowski i Arletta Wyżlic, Mateusz Czyżyk i Marta Pilipczuk.
     
     12-13 lat Open Standard
     22 pary: 15 z Polski, 4 z Litwy, 1 z Białorusi, 1 ze Szwecji, 1 z Rosji
     EKT „Jantar” reprezentować będą: Grzegorz Ślusarski i Sandra Szczepańska
     
     Niedziela (24 października), godz 12. Hala CSB przy Al. Grunwaldzkiej
     14-15 lat Open Latin

     31 par: 13 z Polski, 8 z Łotwy, 3 z Białorusi, 2 z Estonii, 2 z Ukrainy, 2 z Litwy, 1 z Rosji
     EKT „Jantar” reprezentować będą: Tomasz Sobocki i Magdalena Czuba.
     
     Niedziela (24 października), godz 13. Hala CSB przy Al. Grunwaldzkiej
     pow. 15 lat IDSF International Standard

     113 par:  68 z Polski, 9 z Rosji, 6 z Ukrainy, 5 z Litwy, 4 z Węgier, 3 z Rumunii, 3 z Białorusi, 3 z Czech, 2 ze Słowacji, 2 z Łotwy, 2 z Niemiec, 1 z Danii, Szwecji, Hiszpanii, Włoch, Irlandii i Francji.
     EKT „Jantar” reprezentować będą: Bartłomiej Szkutnik i Alicja Minkiewicz, Sebastian Rutkowski i Arletta Wyżlic, Marcin Tichoniuk i Agnieszka Gajak, Adam Popowski i Paulina Karpińska, Nariusz Pilipczuk i Paulina Misiak, Mateusz Papużyński i Katarzyna Czyżyk, Łukasz Pierwienis i Martyna Nowaczyńska, Mateusz Czyżyk i Marta Pilipczuk, Paweł Jacewicz i Izabella Gierulska, Michał Jedynak i Dorota Jedynak, Jakub Cymbor i Agnieszka Olszewska, Filip Budziki i Karolina Smolińska.
     
     Niedziela (24 października), godz. 14. Hala CSB przy Al. Grunwaldzkiej
     10 - 11 lat Open Standard – 4
     
17 par: 12 z Polski, 3 z Białorusi, 1 z Łotwy, 1 z Rosji
     
     Baltic Cup jest częścią projektu „Taniec z Mistrzami - Warmia i Mazury zapraszają...", który ma na celu promocję Międzynarodowego Festiwalu Tańca „Baltic Cup" jako wizytówki turystycznej Warmii i Mazur.
Anna Kleina, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Hosting WWW BIZNES
Czytnik kart kryptograficznych
Domena funkcyjna .com.pl
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok