• Czy ktos u nas gra na pozycjach bocznych obrońców? Czy ktos u nas gra na pozycji defensywny pomocnik? Czy ktoś w ogóle gra w linii pomocy?Czy nasi zawodnicy potrafią dokładnie podać dwa razy z rzędu? Czy mamy w meczu jakąś taktykę? Czy słowo pressing jest nieznane naszym zawodnikom?A poza tym to- PIERWSZA LIGA, PIERWSZA LIGA. Pisać to można wszystko. Ja powtarzam swoje, jesteśmy słabi piłkarsko. W pięciu meczu sie nie wygrywa bo młodzież jaka jest to kazdy widział. Za komentarz niech posłuży sytuacja z dwudziestej którejś minuty czyli zmiana Niburskiego. Ja nie mam pretensji do młodych piłkarzy. Ja mam żal do prezesa za osłabienie drużyny w przerwie zimowej i dalszym bredzeniu o awansie.
  • Masz rację dla wsi A-klasa!
  • To prysznic?To ulewa trwającxa od 4 meczów. Braki w taktyce, kondycji, zaangazowaniu i ambicji. Nie wspomne o technice i zadziornosci. Połowa zespołu ze Stepniem, szołtysem i jeszce kilkoma do wy..
  • Walczyć trenować Olimpia musi panować
    4
    6
    Z i e l a r z (2018-04-21)
  • Co tak prezes sie sciskał przed meczem 25 minut z łkasiakmi trzema. Chyba z zarzadu synagogi.
  • Pisze od wejscia do 2 ligi. Napastnik z prawdziwego zdarzenia boczny obronca ograny i kreator gry do pomocy. Po co oddawaliscie Burktharda. Mógł zostac i sie spłacic za cały pomocny sezon
  • To jest wielki wstyd. Gdzie wasza ambicja. Wstyd. Ten mecz to parodia sportu. Przykro mówić i pisać. Myślę że mecz sprzedany A nas kibiców oszukaliscie. Tak gra A klasa.