UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Będą walczyć o dom, czyli Charytatywny Turniej EMLO

 
Elbląg, Będą walczyć o dom, czyli Charytatywny Turniej EMLO

W sobotę, 1 grudnia w hali IV Liceum Ogólnokształcącego, ul. Henryka Sienkiewicza 4 w Elblągu odbędzie się Charytatywny Turniej EMLO. Pieniądze zebrane podczas turnieju zostaną przeznaczone rodzinie z Batorowa, która może stracić dom. Start o godz. 12:45.

Działka, na której stoi dom, miała zostać wystawiona na sprzedaż. Ogłoszony wcześniej przetarg jednak nie odbył się, jednak transakcja kupna nastąpi do końca tego roku.  Okres dzierżawienia gruntu wynosi 5 lat. Kwota, od której zacznie się proces sprzedaży, wynosi 35 tys. złotych. Rodzina niestety nie jest w stanie samodzielnie uzbierać kwoty potrzebnej do wykupu, ponieważ nie wie, jaką kwotą dysponuje druga osoba. Jednym z członków tej rodziny jest Kacper Kurkiewicz, większości znany jako Pakej. Jest on jednym z organizatorów EMLO - Elbląskiej Młodzieżowej Ligi Orlika. Pakej wykazywał się nie raz dobrym sercem tworząc dla was turnieje, teraz my pomóżmy mu!
     Chcemy pomóc naszemu koledze i uchronić go wraz z rodziną przed eksmisją z miejsca zamieszkania, dlatego też zapraszamy na turniej charytatywny w piłkę nożną. Odbędzie się on w sobotę, 1 grudnia w hali IV Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu. Start o godz. 12:45, zakończenie ok. godz. 20.
     Do turnieju zostanie zakwalifikowanych 10 drużyn liczących maksymalnie po 10 zawodników. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Aby zgłosić się do rozgrywek, należy dostarczyć formularz zgłoszeniowy, który wkrótce zostanie udostępniony, a także wpisowe. Kwota ta jest nieograniczona, jednak pierwsza minimalna cegiełka wynosi 100 zł. Zapisy od 26 listopada. W rozgrywkach zagramy w dwóch grupach po 5 zespołów systemem każdy z każdym. Dwie ekipy z grupy awansują do półfinałów. Każda osoba biorąca udział w grze, musi mieć ze sobą dowód tożsamości.
     W hali zostanie urządzony także kiermasz ciast oraz zorganizowana dobrowolna zrzutka pieniędzy dla zainteresowanych wsparciem. Zapraszamy wszystkich miłośników piłki nożnej do wzięcia udziału w imprezie. Liczymy również na przybycie kibiców i gorący doping. Zapewniamy niesamowitą zabawę oraz nagrody.
     Wydarzenie na facebooku.
     Zrzutka internetowa.
EMLO - Elbląska Młodzieżowa Liga Orlika z pomocą kolegów i koleżanek Pakeja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama