UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Biegali na Orientację po Starym Mieście

 
Elbląg, Biegali na Orientację po Starym Mieście
fot. nadesłana

Zakończyła się V runda X edycji Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację. Tym razem uczestnicy biegów rywalizowali na ulicach i chodnikach Starego Miasta oraz boisku Zespołu Szkół Techniczno- Informatycznych. W zawodach udział wzięło 32 biegaczy w tym 10 kobiet.

Każda kategoria wiekowa miała swoją trasę do pokonania i w zależności od wieku ilość punktów oraz długości tras były zróżnicowane. Start odbywał się co 2 minuty, w danej kategorii wiekowej, a limit czasu wynosił 30 minut. Buro zawodów mieściło się na holu Zespołu Szkół Techniczno Informatycznych przy ul. Rycerskiej.
       Najliczniej obsadzoną kategorią wiekową był bieg mężczyzn 35+ na dystansie 2800 m z 20 punktami kontrolnymi. Rywalizację na tym dystansie wygrał Janusz Światkowski przed Bogdanem Rycerskim . Na trzecim miejscu uplasował się Roman Typański.
       W kategorii rodzinnej na dystansie 1200 m z 12 punktami kontrolnymi , zwyciężyła rodzina Borkowskich , drugie miejsce zajęła rodzina Różalskich , a trzecie miejsce zajęła rodzina Orzechowskich.
       W kategorii kobiet 35+ na dystansie 2400 m zwyciężyła Magdalena Orzechowska , drugie miejsce zajęła Olga Stolarska a Monika Typańska była trzecia. W kategorii kobiet do 35 na tym samym dystansie pierwsze miejsce zajęła Natalia Dzika przed Magdaleną Cierkowską.
       Na pozostałych dystansach zwycięzcami byli: Kategoria M do 35 2800 m – Jacek Cieszkowski, kategoria SPP dziewcząt 1800m – Julia Typańska, w kategorii SP 2 dziewcząt 1200m- Aleksandra Strzelecka, w kategorii SP 2 chłopców 1200m – Piotr Banach , w kategorii SP 1 dziewcząt 800m- Zuzanna Orzechowska a w kategorii SP 1 chłopców 800m – Kamil Różalski.
       Zawodnicy startowali zgodnie z przepisami Polskiego Związku Orientacji Sportowej. Za zajęcie trzech pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach wiekowych zawodniczki i zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Za zajęcie czołowych miejsc w poszczególnych kategoriach wiekowych zawodniczki i zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Panią Joannę Banach i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji . Organizatorzy dziękują Dyrekcji Zespołu Szkół Techniczno Informatycznych za udostępnienie pomieszczeń na biuro zawodów oraz Pani Monice Typańskiej za przygotowanie gorącej herbaty dla uczestników biegów .
       Kolejna, piąta runda Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację, rozegrana zostanie w sobotę 9 lutego 2019 r. w Parku Miejskim Modrzewia . Zgłoszenia do kolejnej rundy odbywa się drogą mailową pod adresem: kazek14521@onet.pl, bolesaw.czechowski@interia.pl lub w dniu imprezy w biurze zawodów , które będzie się mieścić w Placówce Opiekuńczo- Wychowawczej Nr 3 przy ul. Mazurskiej 6 w godzinach 9:30-9:45. Start zaplanowano na godz. 10.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Reklama