Bokserskie emocje w Elblągu

Po wakacyjnej przerwie wracają na ring zespoły walczące o Drużynowe Mistrzostwo Polski w boksie. W Elblągu ekipa Warmii i Mazur podejmie w niedzielę drużynę pięściarzy AKS Strzegom. Ring stanie w hali przy ul. Kościuszki, a mecz rozpocznie się o godz. 11.

Gospodarze mają do wyrównania rachunki z drużyną Strzegomia, z którą na inaugurację rozgrywek przegrali 0:20. Ta wysoka przegrana nie dziwi, bo młody zespół Warmii i Mazur nie ma zbyt wiele atutów w swoim składzie kadrowym. Rywale dysponują bardzo mocną kadrą pięściarzy, bo ponad połowę z nich stanowią aktualni medaliści indywidualnych mistrzostw kraju. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by przy wsparciu własnych kibiców reprezentacja Warmii i Mazur walczyła o jak najlepszy wynik w tym spotkaniu.
     Organizatorzy meczu ligowego postarali się o dodatkowe atrakcje, a będą nimi pokazy wolnej walki w wykonaniu zawodników elbląskiego stowarzyszenia Fighter. Wstęp na niedzielny boks i pokazy do hali sportowej przy ul. Kościuszki jest wolny.