Brąz dla Michała Winczewskiego

Elbląg, Brąz dla Michała Winczewskiego
(fot. nadesłana)

W miniony weekend (23-24 lipca) odbył się Sławski Festiwal Triathlonu, w ramach którego zawodnicy MKS Truso Elbląg dzielnie walczyli w Mistrzostwach Polski Młodzików i Juniorów Starszych oraz w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, a także ogólnopolskim Aquathlonie dzieci. We wszystkich startach wzięło udział 13 osób z naszego klubu.

Najlepiej spisał się Michał Winczewski, który w kat. Jun. Młodszego indywidualnie zajął 9. miejsce, a w sztafecie wraz z zawodnikami z Iławy wywalczył brązowy medal.
       Kinga Lorek w kat. Jun.Starszy zajęła 10. miejsce. Bardzo dobrze spisali się kolejni zawodnicy w kat.j.mł : Maciej Winczewski zajął 17. miejsce, a Tomasz Maksymowicz, który został przewrócony na rowerze był 20. Julia Rokicka była 20 , a Weronika Glaubert 21.Remigiusz Michałowski zajął 26. miejsce, a z nim na 31 zameldował się Tymoteusz Tołwiński.
       W kat.młodzika Weronika Żbikowska była 19, a jej koledzy Mateusz Matusiak 24 oraz Hubert Drewczyński 25.
       W Ogólnopolskim Aquathlonie dzieci 11-13 lat wygrała Zuzanna Żbikowska, a Krzysztof Maksymowicz był drugi.
       Zarząd klubu, a w szczególności trener Bogusław Tołwiński bardzo dziękuje wszystkim zawodnikom i ich rodzicom za ogromny wkład pracy i poświęcenie w całym sezonie 2016.