512 918 555

Play Rzeźba kinetyczna na Modrzewinie Rzeźba kinetyczna na Modrzewinie

Brązowy medal z międzynarodowego turnieju (judo)

Elbląg, Brązowy medal z międzynarodowego turnieju (judo) fot. nadesłana

W niedzielę, 11 października pod Wrocławiem odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów w Judo. Elblążanin Grzegorz Gdula w kategorii wagowej 90 kg wywalczył brązowy medal.

W turnieju startowało 252 zawodników i zawodniczek w tym czołowi juniorzy z Polski oraz zawodnicy z Azerbejdżanu, Ukrainy, Niemiec, Czech, Szwecji i Holandii. Elbląg reprezentował Grzegorz Gdula w kategorii wagowej 90 kg. W grupie 20 zawodników Grzegorz wywalczył brązowy medal tocząc 5 pojedynków w tym 4 wygrał przed czasem i jedną przegrał jedną karą (shido).
     Wyniki:
     Tostonowskiy Jan, Ukraina - 10:0 - Gdula Grzegorz - porażka
     Repasaże
     Karpierz Patryk, Klub Środowiskowy AZS Gliwice – 0:10 Gdula Grzegorz - zwycięstwo
     Moliński Tomasz MKS Juvenia Wrocław – 0:10 Gdula Grzegorz - zwycięstwo
     Borowski Paweł, Polonia Rybnik - 0:10 Gdula Grzegorz - zwycięstwo