Poniedziałek 17-12-2018, imieniny Łazarza, Floriana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Brydżowe rozgrywki na Trzech Króli

 
Elbląg, Brydżowe rozgrywki na Trzech Króli fot. Michał Skroboszewski, arch. portel
Rek

W Elblągu zostały rozegrane zawody brydżowe z okazji Święta Trzech Króli w rekordowej obsadzie z udziałem 36 zawodniczek i zawodników z Braniewa, Elbląga, Dziemian Kaszubskich, Gronowa Górnego, Nowakowa, Nowego Dworu Gdańskiego, Nowego Stawu, Nowej Pasłęki i Sztumu. Gościem specjalnym turnieju był Witold Pietrzak z Aleksandrowa Łódzkiego.

Po pasjonującej i zaciętej walce zwycięstwo odnieśli Bogusław Gierulski (Elbląg) i Marek Ratkowski (Dziemiany Kaszubskie) -62,30 %. Wyprzedzili oni pary: Witold Deorocki- Zbigniew Listewnik  (Elbląg) 60,19 % oraz mikstową parę Iwona Smilgin - Mariusz Sarnowski (Elbląg) - 59,68 %. Dalsze miejsca w top dziesiątce zajęli: Ireneusz Iwanow- Bogdan Jabłoński (Elbląg) -58,11%. 5. Zbigniew Samborski (Elbląg) - Marek Serdyński (Nowakowo) -,57,52 %. 6. Jerzy Ratkowski - Jerzy Sukow (Elbląg) -56,48%. 7. Witold Pietrzak (Aleksandrów Łódzki) - Ziemowit Nowak (Nowy Dwór Gdański) - 54,11%. 8. Andrzej Fronczak (Elbląg) - Kazimierz Konefał (Nowy Staw) 52,99 % 9. Mieczysław Sokołowski - Jerzy Szechlicki (Elbląg) -49,67%. 1). Marek Lichocki (Elbląg) - Daniel Wesołowski (Sztum) - 46,59 %. Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego zaprasza pasjonatów brydża na Iterregionalny Turniej pod hasłem Memoriał im. Ryszarda Stolarowicza, który odbędzie się w sobotę, 13 stycznia w hotelu Pod Lwem w Elblągu, ul. Kowalska 10. Start o godz. 11. Rejestracja brydżystów do godz. 10:50. Ryszard Stolarowicz od wielu dziesięcioleci był związany zawodowo i sportowo ze środowiskiem Elbląga. Był inicjatorem, kreatorem i organizatorem popularyzacji i rozwoju brydża sportowego,był aktywnym zawodnikiem i działaczem. Był wielokrotnym laureatem prestiżowych nagród Mistrzostw Elbląga. W latach 2011- 2012 grając w reprezentacji Elbląga uczestniczył w edycjach Międzynarodowego Festiwalu Brydżowego Vilnius Cup - Vilniaus Taure w Wilnie na Litwie promując pozytywny wizerunek naszego miasta Elbląga podczas wywiadów z dziennikarzami gazety wileńskiej. Był jednym z założycieli i członków ekskluzywnego elbląskiego stowarzyszenia Brydża Sportowego, które jest bastionem brydża na Warmii i Mazurach i na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Po zakończeniu memoriału odbędzie się podsumowanie wydarzeń brydża sportowego w roku 2017 oraz ceremonia wręczenia trofeów sportowych najlepszym brydżystkom i brydżystom Elbląga, Powiśla Warmii i Żuław. Wręczenia dokona prezes ESBS, arcymistrz Międzynarodowy Bogusław Gierulski. Zapraszamy miłośników brydża.
Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego,
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Hosting WWW BIZNES
Domena .pl
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok (bez czytnika)
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata (bez czytnika)