Czwartek 24-01-2019, imieniny Franciszka, Felicji
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Chcesz zostać piłkarzem? Zgłoś się!

Dodaj do
zakładek
Wersja
do druku
Podaj
dalej
2018-02-08
Aktualizowany 2018-02-12 11:00
 
Elbląg, Chcesz zostać piłkarzem? Zgłoś się! (fot. MOSiR Elbląg)
Rek

W Elblągu, jak już informowaliśmy, rozpocznie działalność Wojewódzki Ośrodek Piłkarski. Będzie się mieścił w Sportowej Szkole Podstawowej nr 3 (wcześniej Gimnazjum nr 5) przy ul. Agrykola 6. A stąd już tylko mały krok na Agrykola 8 – adres znany wszystkim kibicom i adeptom piłki nożnej. Do 18 lutego rodzice mogą wstępnie zgłaszać swoje dzieci do treningów w WOP.

Wojewódzki Ośrodek Piłkarski w pełnym wymiarze działać zacznie we wrześniu 2018 rok. Wkrótce zostanie ogłoszony nabór, ale już teraz – w związku z dużym zainteresowaniem – Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej postanowił rozpocząć wstępną rejestrację, aby dobrze przygotować się do naboru. Niewykluczone, że gdy chętnych będzie wielu, związek podejmie starania, by nabór rozszerzyć.
     Rodzice, którzy chcą posłać swoje dziecko (dzieci) do WOP proszeni są o wypełnienie do 18 lutego krótkiej ankiety i odpowiedzi na kilka pytań (ankieta jest dostępna tutaj) http://wmzpn.pl/?page_id=9420. Do końca lutego do każdej z każdą z zainteresowanych osób skontaktuje się koordynator WOP, by zweryfikować zgłoszenie i przekazać kolejne informacje na temat naboru i testów.
     Przypomnijmy, że Elbląg dzięki powstaniu Wojewódzkiego Ośrodka Szkolenia Piłkarskiego WMZPN zapewnia obecnie najlepszą bazę treningową w województwie. Do dyspozycji Ośrodka będą dwie pełnowymiarowe hale sportowe, mniejsza hala sportowa, hala z bieżnią tartanową, dwie siłownie, basen z odnową biologiczną, 5 pełnowymiarowych boisk piłkarskich (w tym jedno ze sztuczną nawierzchnią) oraz inne obiekty sportowe, np. Orliki. Ośrodek zapewnia również najwyższej klasy trenerów będących pod stałym nadzorem szkoleniowym WMZPN i PZPN.
     Szkoła Podstawowa jest wyłączona z rejonizacji i będzie uczyła jedynie sportowców. Chętni zawodnicy spoza Elbląga, od V klasy Szkoły Podstawowej, będą mogli korzystać z bursy szkolnej. W szkole będzie psycholog sportowy, który oprócz zajęć będzie miał czas dla potrzebujących takiego wsparcia.
     Warto zapoznać się z kilkoma ważnymi informacjami dla zawodników i ich rodziców z całego województwa warmińsko-mazurskiego:
     
     Cykl szkolenia dzieli się na trzy etapy:
     Klasy I – III Szkoły Podstawowej (10 godzin wychowania fizycznego w tym 7 specjalistycznych z piłki nożnej)
     Klasy IV – VIII Szkoły Podstawowej (10 godzin wychowania fizycznego w tym 6 godziny specjalistycznych z piłki nożnej)
     Szkoła Średnia (10 godzin wychowania fizycznego w tym 7 godziny specjalistycznych z piłki nożnej) nabór do I klasy i uzupełniający do II klasy. Kontynuacją Wojewódzkiego Ośrodka jest nauka w IV Liceum Ogólnokształcącym w Elblągu przy ul. Sienkiewicza.
     
     Do każdej z klas zostanie przyjętych maksymalnie 26 uczniów, którzy oprócz przejścia testów sportowych będą musieli przedstawić oceny z obecnej i wcześniejszej klasy, gdyż wiedza i chęć nauki na dobrym poziomie będzie w tej szkole bardzo istotna.
     
     Podstawowe warunki naboru:
     - Przynależność klubowa w WMZPN
     - Badania lekarskie
     - Testy sportowe (zatwierdzone przez WMZPN)
     - Dobre oceny we wcześniejszych klasach
     Terminy składania dokumentów i przeprowadzania testów podamy w oddzielnym komunikacie.
     
     W razie pytań prosimy kontaktować się telefonicznie:
     
     Karol Przybyła, koordynator Ośrodka – 500 167 363
     
     Paweł Guminiak, wiceprezes WMZPN – 500 018 625
     
----- artykuł promocyjny -----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety do salonu
Fototapety one color
Fototapety z mapami
Naklejki na meble