Poniedziałek 21-01-2019, imieniny Agnieszki, Jarosława. Dzień Babci
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Chcesz zostać ratownikiem?

 

Elbląskie WOPR zachęca do wzięcia udziału w szkoleniu na stopnie Asystent Ratownika Wodnego i Ratownik Wodny. Sprawdzian z umiejętności pływackich odbędzie się 11 października o godz. 16.15 w Krytej Pływalni MOSiR w Elblągu.

Decyzją Ministra Spaw Wewnętrznych z dnia 16 października 2013 r. wydaną na podstawie art. 12 ust. 1 ustawy o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych z dnia 18 sierpnia 2011 r. (Dz.U.208 poz. 1240) Elbląskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe jest uprawnione do wykonywania ratownictwa wodnego. Koszt sprawdzianu wynosi 10 zł.
     

     * Asystent Ratownika Wodnego (odpowiednik dotychczasowych stopni Młodszy Ratownik WOPR i Ratownik WOPR lub etap I i II)
     Szkolenie adresowane dla osób od 14 roku życia deklarujących pracę społeczną na rzecz bezpieczeństwa osób przebywających na obszarach wodnych, w ramach działalności statutowej EL WOPR.
     
     Szkolenie składa się z co najmniej 36 godzin, w tym co najmniej 10 godzin zajęć teoretycznych i co najmniej 26 godzin zajęć praktycznych.
     Szkolenie zakończone wydaniem zaświadczenia o ukończeniu szkolenia Asystenta Ratownika Wodnego.
     Koszt szkolenia 250 zł.
     
     * Ratownik Wodny (odpowiednik dotychczasowych stopni WOPR: Młodszy Ratownik+Ratownik +Ratownik Wodny Śródlądowy,Morski,Pływalni)
     Szkolenie adresowane dla osób pełnoletnich, posiadających aktualne zaświadczenie o ukończeniu kursu w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy i uzyskaniu tytułu ratownika (na podstawie Ustawy z dnia 8 września 2006 r. o państwowym ratownictwie medycznym).
     
     Szkolenie zakończone egzaminem składanym przez Komisję Egzaminacyjną oraz wydaniem zaświadczenia o ukończeniu szkolenia ratowników wodnych na podstawie przepisów rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 21 czerwca 2012 r. w sprawie szkoleń w ratownictwie wodnym.
     
     Szkolenie składa się z co najmniej 63 godzin, w tym co najmniej 20 godzin zajęć teoretycznych oraz co najmniej 43 godzin zajęć praktycznych.
     Ratownik Wodny może podejmować pracę zawodową na kąpieliskach, basenach, pływalniach, plażach nadmorskich, na rzekach i jeziorach.
     Koszt szkolenia w pakiecie 1.150 zł (egzamin + dokumenty).

 


     W cenie szkolenia:
     - materiały dydaktyczne,
     - wejście na basen,
     - wydanie dokumentów (legitymacja i zaświadczenia),
     - ubezpieczenie,
     - składka członkowska EL WOPR w roku ukończenia kursu.
     
     

Zapisy i informacje: Biuro Elbląskie WOPR tel. 55 230 40 55, 786 965 189
     e-mail: elwopr@tlen.pl
     www.elblaskiewopr.pl

     

     Szkolenie współfinansowane przez Wojewodę Warmińsko-Mazurskiego.
     

     ----- Reklama -----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl